Autor Téma: Hlasování o místě jarního setkání KLE  (Přečteno 33463 krát)

Ajax44

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Hlasování o místě jarního setkání KLE
« kdy: Únor 27, 2011, 06:11:55 odpoledne »
Dobrý večer přeji,
tak nám končí únor, dohodli jsme se, že by bylo dobré vyhlásit hlasování o místě jarního srazu neboť jaro se blíží…


Zde tedy budeme hlasovat pro celkem 4 návrhy (samozřejmě předpokládám, že každý z navrhovatelů je zároveň ochotný a schopný celý sraz „zastřešit“ nejen co se ubytování týče, ale i vyjížďku a kulturní akci připravit  :)

Termín jarního srazu je tento: 6.–8.května 2011

1.
Navrhovatel je Petr a lokací je obec Herlíkovice nedaleko Vrchlabí.
Pension si můžete prohlídnout na adrese:http://www.pension-kulisek-vrchlabi.az-ubytovani.net/ 
Kapacita dle webových stránek 20 lidí a o cca. 100m dále je další podobný pension, kde by mohli být ubytováni další lidičkové, pokud by nás bylo vícero.
Petr si telefonicky ověřil, že večeře je možno zajistit na oba dva večery formou předem dohodnutých dvou či třech chodů. Pivo, víno a teplé nápoje jsou samozřejmostí. Motorky lze parkovat ve dvoře pensionu  a u souseda. Několik parkovacích míst je i krytých.

2.
Navrhovatel je Marty a lokací jsou Domažlice.
Pension si můžete prohlédnout na adrese: http://www.hotel.kalous.go.to/
K tomuto musí podat více informací Marty sám…

3.
Navrhovatel je Jindra a lokací je obec Dolní Bukovina nedaleko Mladé Boleslavi. Pension si můžete prohlédnout na adrese: http://www.naveta.ic.cz 
Info od Jindry: Povídal jsem si s panem domácím, prý tam jezdí na srazy motorkáři, je tam dost chatek po čtyřech, povlečení v ceně, případně možnost ubytování v penzionu. Má to nevýhodu - není tam uzavřené parkoviště, motorky by byly zaparkované před chatkami - je to sice stranou od civilizace, ale příjezd motorkářů určitě neujde pozornosti... WC, sprchy společné v penzionu, jídlo se dá domluvit buď v restauraci nebo lze domluvit s domácím zakoupení např. kýty a opečení na rožni. pivo Svijany 11, Klášter 11 - oboje dobré. Možnost vyjížděk na Liberecko, Český ráj, atd. Nutno vidět - můžeme domluvit jarní vyjížďku a omrknout to

4.
Navrhovatel je Klimoshkin (Jirka) a lokací jo obec Poběžovice nedaleko Domažlic. Pension si můžete prohlédnout na adrese: http://www.hubertus.cz/
K tomuto musí podat více informací Klimoshkin  sám…

Prosil bych všechny hlasující, aby své hlasy rozdali svědomitě a hlavně aby hlasovali jen Ti, kteří opravdu dorazí a to za každého počasí ;-)
Dále by bylo vhodné napsat, zda přijedete sami či ve dvou nebo dokonce s kamarády ve větším počtu a také to, zda hodláte setrvat od pátku až do neděle nebo máte v plánu přijet třeba až v sobotu ráno nebo naopak odjet již v sobotu !!! Toto ulehčí navrhovatelům jejich situaci, kdy budou domlouvat ubytování !!!

Hlasování tedy spouštím nyní a uzávěrka bude 25.3.2011 aby měl vítězný navrhovatel dostatek času na zajištění akce.
Prosím tedy všechny hlasující, aby do odpovědi zahrnuli vše výše zmíněné (kde se chtějí „srazit“, kolik lidí a jak přesně hodlají nocovat)

Hezký zbytek víkendu, Pavel s Petrem a Eva s Janou

Many KLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #1 kdy: Únor 27, 2011, 08:26:23 odpoledne »
Zdravím,tak mě zřejmně zaujali nejvíc "Herlíkovice",takže hlas pro ně.Ovšem nedokážu zatím napsat počet lidí.Já setrvám rozhodně do neděle a kámoši prostě nedokážou říct.Tak bude lepší s jejich účastí projistotu nepočítat popř. nocleh+stravu nechat na nich.

Ludva

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 99
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #2 kdy: Únor 28, 2011, 10:14:13 dopoledne »
Zdravím všechny,protže čas neúprosně běží a vím co to je organizovat sraz.
Hlasuji pro variantu 1.Herlíkovice dojedem už v pátek až do neděle tak jak se patří za každého počasí.
Zdar na srazu u píva Ludva a Věrka.

milan8876

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #3 kdy: Únor 28, 2011, 11:34:09 odpoledne »
Ahoj všichni,za mne je to jedno přijedu kamkoliv ;D ale jinač ty Herlikovice se mi taky líbí,mám to jenom cca 300 kiláčku ;D

zelenocko

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #4 kdy: Březen 02, 2011, 08:31:29 dopoledne »
Ahoj všichni, mno doufám že počasí bude lepší než loni, bo za sluníčka se jezdí líp:-)
hlasuju pro Herlíkovice. Zatím asi s přítelkyní, možná se přidá i kamarád, kterej konečně dá poté co prodal KLE, dohromady staronovou ZZR600
těším se na všechny

Petr
ex KLE 500
Ex  Bandit 1200S
Nyni BMW K1200r sport. Esa atd

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #5 kdy: Březen 02, 2011, 03:53:20 odpoledne »
Zdar bando,jednoznačně Herlíkovice!

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #6 kdy: Březen 02, 2011, 08:59:55 odpoledne »
Já s Peťou jsme pro Herlíkovice. Účast 1x KLE se 2 lidma. Už se těšíme, zatím čau Libora a Peťa

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #7 kdy: Březen 03, 2011, 07:30:50 dopoledne »
to: Ajax vyhoď tam anketu jako zakladatel tématu můžeš. Jinak Jsem pro Herlínkovice. ( zamená to pro mne žádná starost s přípravou )  ;) :D :D
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Ajax44

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #8 kdy: Březen 03, 2011, 07:43:39 odpoledne »
To Marty: Nevím jestli je nutné zakládat anketu, když aj ty hlasuješ pro Krkonoše ;)

milan8876

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #9 kdy: Březen 03, 2011, 08:50:11 odpoledne »
Myslím si že to vypadá jednoznačně ;D

Jindra

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #10 kdy: Březen 04, 2011, 03:41:35 odpoledne »
Ahoj, já jsem pro Domažlice, ale stejně to vyhrajou asi Herlíkovice  ;). Přijedu za každého počasí od pátku ve dvou. Jaru zdar  ::)

Ajax44

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #11 kdy: Březen 20, 2011, 12:01:22 odpoledne »
Bohužel se Vás moc nevyjádřilo, nicméně hlasujících pro Herlíkovice je drtivá většina... Myslím si tedy, že je čas (ač původně jsme chtěli nechat hlasovat do 25.3. ) vytvořit tabulku, kde se budete postupně všichni zapisovat, aby Petr věděl počet lidiček...
Pokusím se o to, když se mi to nepovede, poprosím BJe...
Hezký zbytek neděle....

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #12 kdy: Březen 24, 2011, 06:05:01 odpoledne »
Tabulka je na světě  :) Tak pište

http://kle.wz.cz/sraz2011.php

Ajax44

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #13 kdy: Březen 25, 2011, 10:46:22 dopoledne »
Děkuji BJ, za tabulku :) Tak, můžete se vesele registrovat a pospěšte ;)

indianos

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re: Hlasování o místě jarního setkání KLE
« Odpověď #14 kdy: Duben 01, 2011, 10:11:15 odpoledne »
Zdarec, asi bych přijel ale nevím to na 100pro tak se registrovat nebudu ;)