Autor Téma: Originál výfuk vs Laďák  (Přečteno 17252 krát)

Martinéz

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Originál výfuk vs Laďák
« kdy: Červen 04, 2010, 11:35:57 odpoledne »
Zdravím pánové, mám problém , pořídil jsem si na své KLE 05" carbon otevřenou koncovku + nerez. svody a od té doby zažívám jen trápení. Motorka se mi pořád přechlastává a po pár kilometrech mi teče s airboxu hadičkama benzín na zem. Už jsem byl 3 krát dokola ve 2 servisech kde se mi v tom hrabali ( stálo mě to dohromady 6 tis.kč) seřizovali, štelovali  a výsledek?  řekli mi že to není motorkou ale mnou, že jezdím na moc malé otáčky a tím jde do karburátoru jen benzín a skoro žádný vzduch a motor to pak nestačí spálit. Prý že mám jezdit furt tak kolem 6 až 10 tis. otáčkek. To se mi zdá ale jako totální blbost. Už nevím co s tím mám dělat. :-( . Nemáte s tímto někdo zkušenost? Díky pánové

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #1 kdy: Červen 07, 2010, 08:14:04 odpoledne »
Muj nazor: tece benzin prepadem - tj. moc benzinu v karburatoru. To muze byt ze netesni jehlove ventily - nezaviraji a tak benzin proteka karburatory, nebo jsou karburatory totalne roz.....y. Zavez to nekam kde motorkam rozumi a takovehle chytre "takyservisy" posli do prdele.

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #2 kdy: Červen 07, 2010, 08:17:13 odpoledne »
No ale kdyz mas ladak + jine svody, tak karburatory budou potreba prestelovat totalne - najdi si nejaky "lepsi" servis kde maji motorovou brzdu a lambda sondu - at ti to seridi podle lambda sondy.

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #3 kdy: Červen 08, 2010, 05:47:25 odpoledne »
Mel jsem neco podobnyho s originalnim vyfukem - motorka uchlastana, tekl benzin z karburatoru. Rozebral jsem karburatory a plovak nevypinal benzin, byl tam nejakej bordel. Stacilo profouknout a hotovo ;)

Martinéz

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #4 kdy: Červen 12, 2010, 08:14:30 odpoledne »
Díky za info chlapi, bordelem v karburátoru to ale nebude, to mi ten servisman říkal taky, čistil jsem ho a profukoval asi 5x a dělalo to pořád, dal jsem si i mezi nádrž a karbec palivový filtr. Spíš se přikláním k tomu že je to nastavení totálně rozeštelované. Nevím jestli se na to všechno nemám radši vyprdnout a dát to zas to origo. stavu. 13 tis. za výfuk, svody a seřízení vyhodím z okna ale budu jezdit po výletech a né po servisech. Pokud bych se tak rozhodl a někdo z vás měl o ty nerez. svody nebo o tu carbon. koncovku zájem, tak se domluvíme. Starší ročníky KLE bez katalizátoru by s tím problém mít neměli.

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #5 kdy: Červen 14, 2010, 08:35:47 dopoledne »
No taky se přikláním na stranu jehlových ventilů v karbecích, servisákovi bych nevěřil ani nos mezi ušima po tom co ti poradil :-(
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #6 kdy: Červen 14, 2010, 04:45:24 odpoledne »
Ahoj,stejný průser jsem řešil tady http://www.kle.wz.cz/index.php?topic=120.0
Pod 5tis. to nejelo,ideální rychlost byla 120 a víc,takže karbece ven, změřit hladiny,když nebudou jehly zavírat,koupit nové,dual výrobce neexistuje,takže original kawasaki, kus asi 850kč, což je cena rok stará. Na úvodní straně fóra v sekci ke stažení máš manuál na kle 500 rv.2005,na str.82 je návod na seřízení hladiny,rokem výroby se nedej zmást,je to stejné i na jiné ročníky.
« Poslední změna: Červen 14, 2010, 05:00:44 odpoledne od klerk »

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #7 kdy: Červen 14, 2010, 07:36:34 odpoledne »
me ventilky staly 1100/ks - 3 roky stara cena:-)

dej to do poradneho servisu at se na ty karburatory podivaji kloudne, pripadne ty ventilky vymenit - jsou potazene nejakou gumou nebo cimsi a to se vymackava a pak netesni.

Martinéz

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 11
    • Zobrazit profil
Re: Originál výfuk vs Laďák
« Odpověď #8 kdy: Prosinec 05, 2011, 03:26:37 odpoledne »
Problém vyřešen pánové, byla to úplná maličkost až se tomu musím smát, :) odvzdušňovací hadička od karburátoru vedla blbě pod sedlem, čili když se nasedlo na motorku, hadička se přiskřípla, karburátor přestal "dýchat" a motorka se přechlastala, prostě banalita. A mě bylo vždy divné,  když jsem jel ze spolujezdcem, že to bylo horší než sólo :D. Teď vede hadička jinama a já jen jezdím a jezdím bez závad. Mimochodem ten laďák ( http://www.creptus.cz/ ) mi přidal nějaké 2 možná tři koníky navíc a je to znát. Každopádně ale doporučuju  seřídit motorku s neoriginál výfukem na brzdě. Pak je jen problém max. na STK kde na tu rouru hledí jak vyorané myši  ;D .......zdar a moc dějuju za rady.

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
New Product Site
« Odpověď #9 kdy: Listopad 03, 2023, 10:43:16 odpoledne »
Please try Google before asking about Great Product Site 20e3f29

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Top Product Website
« Odpověď #10 kdy: Listopad 04, 2023, 02:46:06 dopoledne »
Please try Google before asking about Awesome Product Website 8_595dd

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Excellent Medical Issues For Animals Site
« Odpověď #11 kdy: Listopad 09, 2023, 10:26:03 odpoledne »
In response to the lady inquiring about pet weight management, pet bone broth supplements, pet weight loss supplements, pet turmeric supplements, pet joint care supplements, pet supplements for pets with grooming anxiety,  I highly recommend this a replacement about natural dog probiotics tips or natural pet vitamins, pet collagen supplements, pet astragalus supplements, pet supplements for pets with elbow dysplasia, pet supplements for pets with digestive problems, pet marshmallow supplements, and don't forget this new dog skin allergy treatment tips alongside all mcdowells herbal, pet supplements for pets with fear of surgery, pet supplements for pets with allergies, pet valerian supplements, pet dental supplements, pet holy basil supplements, as well as this useful dogs supplements site which is also great. Also, have a look at this cool pet health supplements info as well as pet lactation supplements, pet kidney supplements, pet arthritis supplements, yeast infection natural treatment, pet probiotics australia, pet valerian supplements, and don't forget this what google did to me for herbal pet supplements site alongside all pet supplements for pets with liver disease, pet supplements australia, pet supplements for pets with separation anxiety, pet supplements for pets with luxating patella, pet hops supplements, pet whey protein supplements, alongside all top rated collagen for dogs details which is also worth a look. I also suggest this her comment is here on yeast infections in dogs advice as well as pet weight loss supplements, pet lemon balm supplements, pet supplements for pets on medication, pet valerian supplements, pet supplements for pets with fear of surgery, pet supplements for pets with dull coat, alongside all this her response for dogs supplements link alongside all pet hyaluronic acid supplements, pet skin supplements, pet collagen supplements, pet supplements for pets with fear of handling, pet supplements for pets with muscle atrophy, pet supplements for pets with fear of leashes and leads, on top of this post about pet herbs blog alongside all natural remedies for dog, pet supplements for pets with skin infections, pet rutin supplements, pet boswellia supplements, pet astragalus supplements, pet slippery elm supplements, which is also great. Finally, have a look at this helpful site about treatment for cushings disease in dogs url with pet skin supplements, pet supplements for pets with respiratory disease, pet supplements for pets with skin infections, cat supplements, pet dental supplements, yeast infection natural treatment,  for good measure. Check more @ New Purple Rose Guide 68_da28

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Awesome Glotto Blog
« Odpověď #12 kdy: Listopad 13, 2023, 05:46:40 odpoledne »
In reply to the man asking about grand lotto online, online california lottery, international lottery ticket purchase online 2022, buy lottario online, lottery online purchase, online draw lottery,  I highly suggest this more info on Top Lottery Web3 forum or lotto website, buy instant lottery tickets online, buy texas lottery tickets online, lott online, buy lotto tickets online, play ct lottery online, on top of this a knockout post about Top Lottery Online forum not to mention virginia lottery online purchase, samsung online lottery, world lottery online, play the lotto from your phone, lotto monopoly online, lotto online ticket purchase, alongside all this my explanation about Web3 Lotto advice which is also great. Also, have a look at this more tips here about Glotto link on top of pcso lotto online, play indiana lottery online result, my lotto tickets online, online new york lottery, play va lottery online, lottario online, on top of this awesome Web3 Lotto blog alongside all play pick 4 lottery online, lotto plus online, buy ticket lotto online, best free online lottery games, world famous online lottery, ca lottery online purchase, as well as awesome Glotto Games details which is also worth a look. I also recommend this recommended you read about Lottery Online details on top of karunya lottery buy online, powerball lottery buy online, govt lottery online, online lottery, lottery online nc, samsung online lottery, not to mention this continued for Web3 Lottery forum alongside all want to play lotto online, online state lottery games, play lotto on my phone, real online lottery, mass lottery online, virginia lottery play online, not to mention the original source for Web3 Lotto site alongside all lucky lottery online game, lotto games online for free, lottery online purchase, lotto online, buy lotto online, trusted online lottery, which is also great. Finally, have a look at this high rated Jackpot Online details with buy louisiana lottery tickets online, free online lotto games win money, wednesday lotto online, free lotto international, karunya lottery buy online, pcso online betting,  for good measure. Check more @ New Medical Issues For Animals Site f297862

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Cool Product Site
« Odpověď #13 kdy: Listopad 14, 2023, 07:45:30 odpoledne »
Please try Google before asking about Best Product Site 5c83eed

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Top Product Site
« Odpověď #14 kdy: Listopad 14, 2023, 08:16:53 odpoledne »
Please try Google before asking about Recommended Product Info edc9ee2