Autor Téma: Sraz jaro 2010 - informace  (Přečteno 65940 krát)

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #60 kdy: Květen 16, 2010, 08:50:36 odpoledne »
Tak co vy z Čech, zmokli jste? My déšť a vítr potkali vzápětí a věrně nás provázeli celou cestu. Byl to zase příjemný, moc povedený a dobře zorganizovaný srázek, tak a někdy zase někde ahoj.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #61 kdy: Květen 17, 2010, 07:28:27 dopoledne »
Tak já sice jen na sobotu / neděli ale bylo to fajn. Rád jsem Vás viděl.

Za mne musím říct že takovej silnej vítr a zimu jsem nezažil. Rád jsem dorazil domu a do večera jsem se rozehřejval. Nejhorší byla Vysočina.



přidal jsem tabuku jak klesá teplota s rychlostí vzduchu a my jsme se pohybovali až je mi z toho zima  ;D
« Poslední změna: Květen 17, 2010, 12:31:31 odpoledne od marty »
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

MiraVFR

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #62 kdy: Květen 17, 2010, 11:27:30 dopoledne »
Cesta domů na jih byla bez deště s téměř suchou silnicí, akorát začínám pociťovat, že jsem si nevzal dostatečně teplé spodní prádlo. Snad nedostanu rýmičku a kašlík. Údajná teplota atakující hranici 4°C má k dokonalosti daleko. Tak snad se zase brzo někde sejdeme. ZDAREC

Many KLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #63 kdy: Květen 17, 2010, 05:57:30 odpoledne »
Sraz super,doveden k dokonalosti Ludvem a Věrou,kterým patří poděkování. ;) A můj obdiv těm kteří to i pro nepřízeň počasí nevzdali.Těším se na podzimní ať už je kterém-koli s těch dvou vytypovaných.Počasí nám dá zcela jistě už pokoj.Zdraví a sezonu v pohodě přeje Many.

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #64 kdy: Květen 17, 2010, 07:55:01 odpoledne »
Díky za pěkný sraz i když byl na čtyřech kolech :D

MiraVFR

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #65 kdy: Květen 17, 2010, 08:05:16 odpoledne »
To MARTY: Mooc pěkná tabulka, jen k vysvětlení, pokud se tedy pohybuji 80 km/h je venku pocitově jako by bylo -3°C a nefoukalo i když je ve skutečnosti +5°C. No navrhuji všechny co jeli na motorkách na řád ledního medvěda.  ;D ;D ;D

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #66 kdy: Květen 18, 2010, 01:34:34 odpoledne »
To MARTY: Mooc pěkná tabulka, jen k vysvětlení, pokud se tedy pohybuji 80 km/h je venku pocitově jako by bylo -3°C a nefoukalo i když je ve skutečnosti +5°C. No navrhuji všechny co jeli na motorkách na řád ledního medvěda.  ;D ;D ;D
Ještě teď mi je zima na prsou  ;D ;D
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

janca

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #67 kdy: Květen 18, 2010, 06:22:36 odpoledne »
ahoj lidičky chtely jsme s Pavlem poděkovat za super srazík moc jsme se bavily opět se skvělima lidma už se moc tešíme na další na podzim a cesta zpet do prahy byla docela v pohode i kdyz nam foukalo takze zase na podzim vazeni a doufam ze v hojnejsim poctu Jana a Pavel  ;D ;D

Jindra

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #68 kdy: Květen 18, 2010, 08:10:43 odpoledne »
Ahoj všichni, sraz byl jako vždy bezva  :). Ludva objednal počasí,  trasa a prohlídka Moravského krasu byla taky fajn. Projížďka na parníku byla fakt bezva - bude na co vzpomínat. Jen pozn. silniční motorky jak je patrné už z názvu jezdí na silnici a ne někde v lese  :'( . Cesta zpátky nebyla nic moc, dost foukalo, hlavně na Žďársku, chvílema jsem měl obavu aby nás to nesfouklo ze silnice :'(. Těším se na další sraz, ať to všem jezdí, na podzim na viděnou. Mějte se.

zelenocko

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #69 kdy: Květen 23, 2010, 07:25:44 odpoledne »
Tak co vy z Čech, zmokli jste? My déšť a vítr potkali vzápětí a věrně nás provázeli celou cestu. Byl to zase příjemný, moc povedený a dobře zorganizovaný srázek, tak a někdy zase někde ahoj.


Ahoj Libore, no cestou do čech, tedy k nám na Prahu východ ani nekáplo, ale málem nás to sfouklo ze silnice, teď se ukázalo kdo umí držet motorku na silnici. Myslím že tento srazík byl co do nabytí zkušeností jízdy na motorce v jakémkoliv počasí úplně nejlepší. Neříkám, že bych si cestu na a ze srazu užil víc kdyby mi nám svítílo sluníčko a panovalo bezvětří, ale zase umím jezdit v horším počasí. Takže cesta tam 200km v dešti a cesta zpět 250km ve vichru. No snad ten Orlík nebo kde bude další srazík bude co se týče počasí lepší. Krásné slunečné léto všem!!! :-)
ex KLE 500
Ex  Bandit 1200S
Nyni BMW K1200r sport. Esa atd

Ludva

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 99
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #70 kdy: Květen 24, 2010, 08:51:29 odpoledne »
Ahojte všichni, děkujeme, že vám u nás líbilo byli jste bezva a těšíme se na podzimní sraz a na všechny a doufáme v lepším počasí. Mějte se krásně Ludva a Věra

zelenocko

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 31
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #71 kdy: Květen 25, 2010, 05:28:54 odpoledne »
Ahoj všichni jen dotázek tomu kdo ví: kde máme další fotky ze srazu? .-) ty co tu jsou, jsou dle mého názoru od Bídžeje a od Ludvy ani ťuk :-(???

musim doma vyprávět a bez fotek to moc nejde :-)
ex KLE 500
Ex  Bandit 1200S
Nyni BMW K1200r sport. Esa atd

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #72 kdy: Květen 25, 2010, 08:50:00 odpoledne »
Ahoj všichni jen dotázek tomu kdo ví: kde máme další fotky ze srazu? .-) ty co tu jsou, jsou dle mého názoru od Bídžeje a od Ludvy ani ťuk :-(???

musim doma vyprávět a bez fotek to moc nejde :-)

Nechci ti kazit očekávání ale ostatní fotky suší doma  ::) a na FTPko to nepošlou. :'(
« Poslední změna: Květen 25, 2010, 08:53:36 odpoledne od marty »
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Sraz jaro 2010 - informace
« Odpověď #73 kdy: Květen 27, 2010, 01:20:55 odpoledne »
Je to tak. Na webu jsou fotky odeme, na FTP ma moznost kazdej pridat ty svoje a ja je pak muzu vsechny taky dat na web. Ale az jich tam bude vic, at to nemusim porad predelavat