Ostatní > Pokec o všem možném i nemožném

Už nebudu jezdit na KLE, ale ...

<< < (2/5) > >>

marty:
No Ladine tak jak jsi si sjel ?  ;)

ladin:

--- Citace: marty  Březen 18, 2009, 09:58:22 dopoledne ---No Ladine tak jak jsi si sjel ?  ;)

--- Konce citace ---

No jel jsem krásně a za sucha, sice bylo kolem půl sedmý už chladno, ale hřálo mě vědomí že si vezu domů Tigříka. Jel jsem za autem za ženuškou, ale kolem Temelína už jsem nevydržel a tradá před ní a před autobus a další auta a když už na mě začalo víc foukat, koukám že to kulím přes 180 :-) Tak jsem se zklidnil a v Týně počkal. Pak už jsem za Věrkou vydržel pokorně až domů :-)
No těch pár koníků navíc je znát, hlavně na zátahu ve větších rychlostech, prostě paráda. Taky ochota jet bez cukání téměř od volnoběhu je pro mě dost nezvyklá, ale příjemná. Jen ještě musím pořešit výšku sedla nad zemí, sotva škrtám špičkama o zem.

marty:

--- Citace: ladin  Březen 18, 2009, 07:04:20 odpoledne ---
--- Citace: marty  Březen 18, 2009, 09:58:22 dopoledne ---No Ladine tak jak jsi si sjel ?  ;)

--- Konce citace ---

No jel jsem krásně a za sucha, sice bylo kolem půl sedmý už chladno, ale hřálo mě vědomí že si vezu domů Tigříka. Jel jsem za autem za ženuškou, ale kolem Temelína už jsem nevydržel a tradá před ní a před autobus a další auta a když už na mě začalo víc foukat, koukám že to kulím přes 180 :-) Tak jsem se zklidnil a v Týně počkal. Pak už jsem za Věrkou vydržel pokorně až domů :-)
No těch pár koníků navíc je znát, hlavně na zátahu ve větších rychlostech, prostě paráda. Taky ochota jet bez cukání téměř od volnoběhu je pro mě dost nezvyklá, ale příjemná. Jen ještě musím pořešit výšku sedla nad zemí, sotva škrtám špičkama o zem.

--- Konce citace ---
závidím tu chuť kdy si vezeš nové moto  ;) No příští rok snad taky bude na něco. Jo a s tou výškou radím podrazit boty  ;D ;D

Martin Novy:
Zítra jedu dopoledne do Písku pro novej stroj Kawasaki ER6 . Doufám že bude aspon sucho když né hezky a nejakej ten kilometr udělám. Jinak všechny kléčkaře zdraví Mates z Plzne :D

marty:
Mates tak to se ti počasí pěkně otočilo zády. Tady v Č.K. ve 12.44 chumelenice jako prace.  :'(

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi