Autor Téma: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...  (Přečteno 24152 krát)

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« kdy: Březen 16, 2009, 07:06:30 dopoledne »
na výstavě motocykl jsem se rozhodl, že vyměním KLE za Varadero (tedy starší). Osud to zařídil jinak. Včera jsem se dohodl na jiné koupi: Triumph Tiger 900i, r.v.99, má to válce v řadě jako KLE, ale o jeden víc :-) Jel jsem se na ni jen podívat a ujistit se že se mi ta motorka moc nelíbí, stejně jako mé drahé polovičce, ale oba nás na živo docela očarovala. Je zkrátka jiná než japonci a nádherně ovladatelná a pohodlná, no přivezu ji na sraz ukázat  ;) Mimochodem byla to včera moje první letošní projížďka, sice krátká, bez helmy a v dešti, ale i tak krásná  :) 
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #1 kdy: Březen 16, 2009, 12:54:05 odpoledne »
Tak to gratuluji ke krasnemu stroji, myslim ze sis vybral nadhernou motorku s obrovskym charakterem. Varadero je proti tomu naprosto anonymni, bezpohlavni motorka.

Ja se poprve projel v sobotu (trochu dal nez jen abych vyzkousel jestli radi prevodovka), ale bylo to krasny - poprvy od srpna kle jelo. Sice jsou tam jeste nepodstatny detaily jako nefunkcni palubovka, ale to se doresi:-)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #2 kdy: Březen 16, 2009, 03:12:07 odpoledne »
Koukám koukám a samo gratulace. Jsem na ni zvědav a na srazu ji okouknu.

Já místo moto jízdy jsem jezdil v Alpách jako ďas. Zatím moto rozloženo a doufám, do týdne co odladím karbece budu ready.

P.S. Takže KLE trika budou ležet ladem.  :'(
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #3 kdy: Březen 16, 2009, 06:37:22 odpoledne »
To Ladin:mluvíš mi z duše,po kle bude Triumph Tiger 955i.

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #4 kdy: Březen 16, 2009, 07:02:28 odpoledne »
Co vám budu povídat, zaujala mě cena, tak jsem se jel mrknout, no a na místě mi ta motorka fakt nějak padla do oka a hlavně do ruky, zítra navečer si pro ni jedu, tak doufám že nebude moc pršet, ale i kdyby, tak to těch 70 km zpoza Budějic vydržím :-)

No a KLE trika budu nosit z nostalgie. Opustil bych ho snad jen ve prospěch nějakého neodbytného KLEčkaře  ;D
« Poslední změna: Březen 16, 2009, 07:05:37 odpoledne od ladin »
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #5 kdy: Březen 18, 2009, 09:58:22 dopoledne »
No Ladine tak jak jsi si sjel ?  ;)
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #6 kdy: Březen 18, 2009, 07:04:20 odpoledne »
No Ladine tak jak jsi si sjel ?  ;)

No jel jsem krásně a za sucha, sice bylo kolem půl sedmý už chladno, ale hřálo mě vědomí že si vezu domů Tigříka. Jel jsem za autem za ženuškou, ale kolem Temelína už jsem nevydržel a tradá před ní a před autobus a další auta a když už na mě začalo víc foukat, koukám že to kulím přes 180 :-) Tak jsem se zklidnil a v Týně počkal. Pak už jsem za Věrkou vydržel pokorně až domů :-)
No těch pár koníků navíc je znát, hlavně na zátahu ve větších rychlostech, prostě paráda. Taky ochota jet bez cukání téměř od volnoběhu je pro mě dost nezvyklá, ale příjemná. Jen ještě musím pořešit výšku sedla nad zemí, sotva škrtám špičkama o zem.
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #7 kdy: Březen 18, 2009, 07:13:54 odpoledne »
No Ladine tak jak jsi si sjel ?  ;)

No jel jsem krásně a za sucha, sice bylo kolem půl sedmý už chladno, ale hřálo mě vědomí že si vezu domů Tigříka. Jel jsem za autem za ženuškou, ale kolem Temelína už jsem nevydržel a tradá před ní a před autobus a další auta a když už na mě začalo víc foukat, koukám že to kulím přes 180 :-) Tak jsem se zklidnil a v Týně počkal. Pak už jsem za Věrkou vydržel pokorně až domů :-)
No těch pár koníků navíc je znát, hlavně na zátahu ve větších rychlostech, prostě paráda. Taky ochota jet bez cukání téměř od volnoběhu je pro mě dost nezvyklá, ale příjemná. Jen ještě musím pořešit výšku sedla nad zemí, sotva škrtám špičkama o zem.
závidím tu chuť kdy si vezeš nové moto  ;) No příští rok snad taky bude na něco. Jo a s tou výškou radím podrazit boty  ;D ;D
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Martin Novy

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #8 kdy: Březen 18, 2009, 08:20:41 odpoledne »
Zítra jedu dopoledne do Písku pro novej stroj Kawasaki ER6 . Doufám že bude aspon sucho když né hezky a nejakej ten kilometr udělám. Jinak všechny kléčkaře zdraví Mates z Plzne :D

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #9 kdy: Březen 19, 2009, 12:45:03 odpoledne »
Mates tak to se ti počasí pěkně otočilo zády. Tady v Č.K. ve 12.44 chumelenice jako prace.  :'(
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #10 kdy: Březen 19, 2009, 04:29:27 odpoledne »
Zítra jedu dopoledne do Písku pro novej stroj Kawasaki ER6 . Doufám že bude aspon sucho když né hezky a nejakej ten kilometr udělám. Jinak všechny kléčkaře zdraví Mates z Plzne :D

Gratuluji k nové moto :-)
« Poslední změna: Březen 19, 2009, 04:31:32 odpoledne od ladin »
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

Ivan_KLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #11 kdy: Březen 22, 2009, 07:59:18 odpoledne »
na výstavě motocykl jsem se rozhodl, že vyměním KLE za Varadero (tedy starší). Osud to zařídil jinak. Včera jsem se dohodl na jiné koupi: Triumph Tiger 900i, r.v.99, má to válce v řadě jako KLE, ale o jeden víc :-) Jel jsem se na ni jen podívat a ujistit se že se mi ta motorka moc nelíbí, stejně jako mé drahé polovičce, ale oba nás na živo docela očarovala. Je zkrátka jiná než japonci a nádherně ovladatelná a pohodlná, no přivezu ji na sraz ukázat  ;) Mimochodem byla to včera moje první letošní projížďka, sice krátká, bez helmy a v dešti, ale i tak krásná  :) 

Gratulace, už se těším až uvidím Tigra naživo  :)

Ivan_KLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #12 kdy: Březen 22, 2009, 08:18:11 odpoledne »
Tak to gratuluji ke krasnemu stroji, myslim ze sis vybral nadhernou motorku s obrovskym charakterem. Varadero je proti tomu naprosto anonymni, bezpohlavni motorka.


Tohle mě moc baví, jak v různých motofórech mají ty či ony mašiny charakter, charizma, koule atd a jiné jsou zase anonymní, bezpohlavní, prostě o ničem...
Přitom je to podle mě pěknej blábol ;) ;) 

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #13 kdy: Březen 23, 2009, 05:59:01 odpoledne »
To Ladin:mám tu testík Tigra vers. Ktm,je to sice novější model 955i,ale zásadní rozdíl to asi nebude.
http://www.flare.cz/view.php?cisloclanku=2004032401
http://www.angelracing.cz/moto/obchod/motocykly/triumph
http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=3419&fid=7&pgr=2
« Poslední změna: Březen 23, 2009, 06:06:20 odpoledne od klerk »

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Už nebudu jezdit na KLE, ale ...
« Odpověď #14 kdy: Březen 23, 2009, 07:24:33 odpoledne »
To Ladin:mám tu testík Tigra vers. Ktm,je to sice novější model 955i,ale zásadní rozdíl to asi nebude.
http://www.flare.cz/view.php?cisloclanku=2004032401
http://www.angelracing.cz/moto/obchod/motocykly/triumph
http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=3419&fid=7&pgr=2


óóó děkuji za odkazy, takový výsledek testu potěší, ani jsem nevěděl co jsem si koupil za poklad  ;D
« Poslední změna: Březen 23, 2009, 07:33:48 odpoledne od ladin »
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999