Kawasaki KLE 500 > Příslušenství / doplňky

Padáky na KLE

<< < (2/9) > >>

marty:
Tak s padákama ala Ladin bohužel žádný velký pokrok. Tam kde jsem se ptal tak by je udělal asi za 2000 a to ne z nerezu. To se mi zdá moc. Pokud víte o někom tak se poptejte. Výkresy mám od Ladina a pošlu je Bídžejovi jestli by je nedal na web ke stažení.

srsak:
Ahoj. No padáky teď s kámošem budeme také řešit ,ale "asi" si je budeme vyrábět samy. Boční nosiče jsme taky nějak zplácali. Problém je jen v tom ,že ohýbačku na trubky máme jen do 14mm a zatím marně sháníme větší. Docela bych se ale mrknul na ty Ladinovo výkresy. Jde o ty padáky ,co máte občas na motorkách v profilu ne? Ty by mi vyhovovali asi mnohem více ,než ty od Mo-tech "u" ,páč mám dlouhé nohy a vadilo by mi to na kolena. Jestli to teda někdy zveřejníte ,tak se rozhodně rád mrknu. Paja

marty:

--- Citace: srsak  Listopad 30, 2008, 09:27:46 odpoledne ---Ahoj. No padáky teď s kámošem budeme také řešit ,ale "asi" si je budeme vyrábět samy. Boční nosiče jsme taky nějak zplácali. Problém je jen v tom ,že ohýbačku na trubky máme jen do 14mm a zatím marně sháníme větší. Docela bych se ale mrknul na ty Ladinovo výkresy. Jde o ty padáky ,co máte občas na motorkách v profilu ne? Ty by mi vyhovovali asi mnohem více ,než ty od Mo-tech "u" ,páč mám dlouhé nohy a vadilo by mi to na kolena. Jestli to teda někdy zveřejníte ,tak se rozhodně rád mrknu. Paja


--- Konce citace ---

jestli máš v uživatelých mail tak ti pošlu Ladinovo výkresy. Pokud ne napiš ji sem.  ;)

srsak:
Super: ) Dík ;D .Dám vědět ,co a jak. Teoreticky kdyby to šlo vyrobit ,udělat místo dvou kusů tři by už asi nebyl problém...


pavel.nejdek@seznam.cz

klerk:
To Marty:můžu taky poprosit o plány těch padačáků? Dík..

Navigace

[0] Seznam témat

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Přejít na plnou verzi