Autor Téma: Motor  (Přečteno 9873 krát)

Mates

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Motor
« kdy: Leden 18, 2009, 12:07:10 odpoledne »
Ahoj. Mohl by mi někdo poradit co se dá dělat s těmi příšernými pazvuky co se linou z motoru po nastartování. Mám KLE už dva roky a naprosto mi její ,,zvláštnost'' vyhovuje. pouze mě hrozně štve to chrastění v motoru. Jinak je v cajku. Dvakrát jsme jí odkryly ze zhora a vše ok. I v servisu mi řekli že je to v cajku a zpusobuje to konstrukce motoru,řetěz atd....díky,zdravím. Mates

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Motor
« Odpověď #1 kdy: Leden 21, 2009, 04:05:55 odpoledne »
Muj osobni odhad je vytahany primarni retez, nema totiz vubec zadny napinak.

Mates

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re: Motor
« Odpověď #2 kdy: Únor 11, 2009, 08:45:36 odpoledne »
Ahoj. Nedávno jsem se u vás zaregistroval. Potřeboval jsem radu ohledně ,,pazvuků" linoucích se z motoru.Tak už je to vyřešené. Primární řetěz byl v pohodě,ale byl špatnej šponovák rozvoďáku + rozvoďák. Práve ten špatně fungující šponovák s onou pružinkou způsoboval ten rachot.(mám rok 1995) Četl jsem kolik z vás s ním mělo problémy. Jsem rád že jsem to vyřešil ještě než mne potkala nějaká nepříjemnost. Ještě jsem tam četl názory ohledně výkonu motoru v KLE. Podle mě vůbec není slabý,či dokonce nevýkoný atd...spíše naopak. Motorky které jsou mnohem mladší a tvářej se mnohem víc ,,dospěle" nechávám bez větších problémů za sebou. Samozřejmě myslím stroje podobné kategorie. A to ,že tam kde ostatním motor umírá,ten náš chytá druhý dech,mi také mluví z duše.... ::)

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Motor
« Odpověď #3 kdy: Únor 12, 2009, 01:35:15 odpoledne »
tak to si udelal dobre, ze si ten problem chytil vcas, ja to nechal zajit do vetsiho extremu a stalo me to vic