Autor Téma: Ohlédnutí za srazem č. VIII  (Přečteno 10812 krát)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Ohlédnutí za srazem č. VIII
« kdy: Říjen 12, 2008, 08:24:57 odpoledne »
Tak dík všem co dojeli a užili si to. Doufám že jste všichni dobře dojeli  ;)

Moc jsem si to užil a doufám že všichni zúčastnění také.

Chtěl bych tady říct, že je jedno jestli je na srazu 10 nebo 30 lidí. To důležitější je, že ti co přijedou si chtějí sraz užít a užijou si ho a o tom to je.  ;)

Takže díkec Bídžejovi, kterej přijel s nohou v dlaze s zařazenou 6stkou  :D, Klerk ( Vsetín - to je hvězda srazu v dojezdu ), Marťas, Jack, Katka, Pavel, Jana, Ladin, Věrka, Ivan, Aleš, Ilča, Marty, Renata, a dík jednodeňákům Kruspe69, Pepa-GS, Luboš, Luděk, Lenka.

Trochu se to prolínalo ale v jeden čas a to byl český krumlov nás bylo 16 na 13 strojích  ;D

Počasí byla kapitola sama pro sebe. Já jsem byl osobně úplně odvařenej z Rakouské strany a mlhových jazyků jak po nás šahaly  ;D

Ještě jednou díky všem a na jarním srazu čus bus  ;D
« Poslední změna: Říjen 12, 2008, 08:29:05 odpoledne od marty »
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Ohlédnutí za srazem č. VIII
« Odpověď #1 kdy: Říjen 12, 2008, 08:37:49 odpoledne »
Zdravim vsechny. Sraz byl tradicne vydarenej a vsichni, kteri se nemohli nebo nechteli dostavit, o hodne prisli. Ubytovani - super, pocasi - super, jidlo a pivo - super a lidi - uplne nejlepsi. Pro tohle vsechno jsem se dostavil i se zarazenou 6tkou a nohou vlacenou za strojem  :) - stalo to za to. Doufam, ze se zase sejdeme minimalne na dalsim sraziku, nebo na nejakym vyletu. Co nejdriv umistim fotky, at se vsichni pokochaji.A diky za organizaci Marty!
Mejte se

Ivan_KLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Ohlédnutí za srazem č. VIII
« Odpověď #2 kdy: Říjen 12, 2008, 10:51:59 odpoledne »
Naprostý souhlas s bidzejem, pěkný srazík. Pochvala pro Martina. 

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Ohlédnutí za srazem č. VIII
« Odpověď #3 kdy: Říjen 13, 2008, 08:27:33 dopoledne »
Jo jo bylo to super a až když jsme byli doma tak Věrka posmutněla, že nebýt toho cvrčka doma, zůstala by ráda i v sobotu :-)
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

Pepa GS-exKLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
    • BMW-R80GS.COM
Re: Ohlédnutí za srazem č. VIII
« Odpověď #4 kdy: Říjen 13, 2008, 09:33:39 dopoledne »
Sraz super. I když jsem se připojil až na Rožmberku, krásně jsem si sjel. Večer domu to už bylo horší  :) (kombinace konstrukčně slabého světla a mlhy byla šílená) Jsem rád, že jsem se po letech konečně zase dostal mezi vás. Rád jsem poznal nové tváře a s radostí kvituju, že jezdí i starý pardálové, který pamatujou ještě 1. sraz. Marty díky, bylo to super a doufám že se příští rok zase někdo odhodlá.
Pepa GS-exKLE