Autor Téma: Nové fórum  (Přečteno 9873 krát)

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Nové fórum
« kdy: Srpen 16, 2008, 08:57:04 odpoledne »
Tak nové fórum by mělo fungovat  ;) Koukám jen, že nefungují náhledy před odesláním příspěvku - mrknu na to

edit - tak to take bylo zpusobeno integrovanim fora do starych stranek, ted to snad pujde
« Poslední změna: Srpen 16, 2008, 09:42:00 odpoledne od bidzej »

yorkie

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Hallo Team Green
    • Zobrazit profil
Re: Nové fórum
« Odpověď #1 kdy: Srpen 25, 2008, 10:51:54 odpoledne »
bidzej: mám v tom nějaký zmatek, když se podívám do tématu na svůj poslední přízpěvek, tak tam je, když se podívám na posledních 10 tak tam není. Když dám Domů, tak je to zase jinak, vracím se vlastně o den zpátky, trochu se v tom nevyznám

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Nové fórum
« Odpověď #2 kdy: Srpen 26, 2008, 09:41:51 dopoledne »
mrknu na to, ale ja tohle forum neprogramoval a nejsem v tom o nic vic zbehlej nez vy. Tak uvidim co se da delat. Cao

edit - tak jsem to tak nejak vyzkousel, pridal jsem prispevek, a najdu ho jak ve foru, tak v poslednim prispevku tak v 10ti nejnovejsich. Asi jsem presne nepochopil, cos mel na mysli
« Poslední změna: Srpen 26, 2008, 09:46:29 dopoledne od bidzej »

yorkie

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Hallo Team Green
    • Zobrazit profil
Re: Nové fórum
« Odpověď #3 kdy: Srpen 26, 2008, 11:14:18 dopoledne »
vcera vecer, kdyz jsem psal z domova, tak se to takhle chovalo: normalne jsem napsal prispevek a kdyz jsem dal Domu tak se mi to vratilo do vcerejska. Az kdyz jsem dal Obnovit, tak se to dostalo do realneho casu. A to se opakovalo i pri odchodu z Fora a noveho prihlaseni. Asi bude chyba v mem compu. Proste kdyz se chci dostat do realneho casu, musim Obnovit stranky.

yorkie

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Hallo Team Green
    • Zobrazit profil
Re: Nové fórum
« Odpověď #4 kdy: Srpen 26, 2008, 11:17:11 dopoledne »
jeste me napadlo, neni chyba, ze jsem prihlaseny na dvou pocitacich ?

yorkie

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 32
  • Hallo Team Green
    • Zobrazit profil
Re: Nové fórum
« Odpověď #5 kdy: Srpen 26, 2008, 09:03:01 odpoledne »
bidzej. pust to z hlavy, asi mam najebany registry ve Woknech od nejakyho vejra. Vypada to na preinstalaci. Na Firefoxu vsechno slape OK