Autor Téma: Sraz jaro 2018  (Přečteno 7114 krát)

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Sraz jaro 2018
« kdy: Únor 20, 2018, 04:12:15 odpoledne »
Nejde mi založit samostatné nové téma tak píšu sem. Jarní sraz 2018 bude 4-6.květen v Orlických horách, trasa a místa kde se zastavíme mám už namyšlené, jen na jaře projedu. Místo ubytování sem napíšu asi zítra - čekám potvrzení. Připíšu i pokyny k rezervaci ubytování. Píšu také Bídžejovi s prosbou o zřízení samostatného tématu sraz jaro 2018 a o zřízení přihlašovací tabulky. Trvalo mi to, sorry.............

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #1 kdy: Únor 20, 2018, 06:14:38 odpoledne »
Tabulka pro přihlašování na jarní sraz http://www.kle500.com/sraz2018_1.php

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #2 kdy: Únor 21, 2018, 09:23:23 odpoledne »
Takže přátelé, kamarádi :-) jarní sraz: 4-6.květen 2018, místo konání penzion Na staré cestě, Deštné v Orlických horách,  http://nastareceste.cz/. Blokl jsem tam do 18.3. celkem 16 míst v pokojích:
3 x dvoulůžkový
1 x apartmán 2+2
1 x apartmán 4+2
Čili do toho 18.3 si tam každý rezervujte něco z toho (heslo zní „Hájek motorkáři“), zaplaťte zálohu a je to. Po 18.3 neobsazené pokoje uvolní pro jiné hosty bude-li  o ně zájem. Nemůžu po něm chtít držet nám je dlouho. Když nás bude více než těch 16 tak čím dřív zarezervujete tím líp, má zatím volné i jiné další pokoje.
Cena 430 Kč/os/den vč. snídaně. Večeři si každý vyberete na místě. Buď bude na výběr z několika jídel, nebo z celého jídeláku, ještě nevím.
Program: příjezd pátek 4.květen odpo/večer, v sobotu vyjížďka horami i nehorami, návštěva unikátního komplexu pevnost Josefov + možná ještě něco, oběd někde, upřesním vč. trasy, zatím mám jen nahozené v mapě. Projedu na jaře. Neděle odjezd.
Doufám, že vám to bude líbit a NAZDAR ! :-)

ManyKLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 12
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #3 kdy: Únor 22, 2018, 10:25:45 odpoledne »
Zdravím,jsem rád že bude sraz,nicméně nepodpořím účast.Má škoda.5-8.5. trávím(e) prodl.víkend v Peci.Ať se srázek vydaří.
2007-2016 věrný Kle 500
2016-2019 TA XL 700 V
2019-Triumph Tiger 800 XRX

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #4 kdy: Duben 25, 2018, 11:54:57 dopoledne »
Včera projeta (věřím že pěkná) trasa cca 190 km cca 3:30h čistého času https://mapy.cz/s/2Acs5, ovšem budou na ní zastávky, že. Označení start cíl (samozřejmě ubytko v Deštné) si nevšímejte, neodpovídá, ani body na trase, s tím jsem neměl čas si hrát. Šlo mi jen o to ukázat vám tu trasu. Zastávky na ní jsou:
- pevnost Josefov
- oběd Týniště n.Orlicí
- na kafe Kašparova chata v Bartošovicích v Orl.Horách, protože je stojí na vyhlídce a je tam krásný kraj
- a po cestě po krásné horské silničce pěkným krajem zpět do Deštné podél polské hranice možnost zastávky na http://www.orlickehory.net/mista/zemskabrana.htm
Zjistil jsem taky, že borec co u něj budeme bydlet taky jezdí.. :-) Ubytko najdete, jsou na něj u odbočky z hlavní co prochází Deštným hned 3 směrovky na jednom místě:-)
Těším se ahoj, Libor

Luboš a Verča

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #5 kdy: Duben 28, 2018, 10:40:45 dopoledne »
Ahojky už se to blíží a moc se těšíme.Koukáme a stejná partička,jako vždy.Těšíme se na všechny.Pá v pátek.Verča a Luboš

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #6 kdy: Květen 06, 2018, 02:35:55 odpoledne »
Ahojte, doufám, že jste se domů ještě dobře projeli a mé (pouhé :-) ) dvě fotky ze srazu jsou zde:https://ulozto.cz/tam/_WSlAG3AvPriu
Byla to myslím zase povedená akce v dobré partě :-) !

Luboš a Verča

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re:Sraz jaro 2018
« Odpověď #7 kdy: Květen 06, 2018, 05:30:04 odpoledne »
Ahojky,děkujeme za krásný sraz.A těšíme se na další.Verča a Luboš

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Best NTY Auto Parts Blog
« Odpověď #8 kdy: Únor 28, 2024, 12:15:10 dopoledne »
In reply to the person inquiring about it auto parts, auto e, auto salvage part, part parts, un auto parts, carparts 24, european part, auto parts be, car_ parts, parts european, auto parts b, i & a auto parts,  I highly suggest this a total noob about Corteco auto parts info or auto spares lv, auto part in, k auto parts, auto parts 24, and auto parts, b and a auto parts, auto parts still open, auto mechanic parts, auto pata, about auto parts, 24 parts, e auto parts, on top of this great Delphi auto parts advice alongside all any auto parts open, auto part in, auto parts parts, about auto parts, x parts auto, an auto parts, a and c auto parts, bmw dismantler, parts on parts, e auto parts, auto factors open sunday, victor's auto parts, and don't forget this go to the website on Delphi auto parts blog which is also great. Also, have a look at this learn more here for NTY auto parts blog alongside all auto pae, auto veikals riga, european part, x parts auto, e auto parts, bmv parts, con part, parts european, and auto parts, i & a auto parts, www auto parts, auto parts lv, alongside all this best Esen auto parts tips with victor's auto parts, part parts, and auto parts, auto deta?as riga, x parts auto, i auto parts, mode auto, auto parts & service, auto parts open sunday, about auto parts, and a auto parts, l auto parts,  for good measure. Check more @ Cool Black Bookends Site e20e3f2