Autor Téma: Pneumatiky na KLE  (Přečteno 21104 krát)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Pneumatiky na KLE
« kdy: Září 14, 2008, 09:22:25 dopoledne »
Založil jsem tuto anketu pro obecnou diskuzi o PNEU.

Já jsem přezul z Metzeler Tourance ( byla spokojenos ) na Metzeler Enduro 3 Sahara. Udělal jsem to protože jsem chtěl víc gumu do terénu. Guma splnila úplně mé očekávání a pěkně jsem si zajezdil po zdejších lesních cestách a loukách. Na silnici ale přední guma (řekl bych) od 60 do 90 hučí. Máte s tím někdo zkušenost ? je to než se zajedou ? dík M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

kle500

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #1 kdy: Říjen 28, 2008, 04:16:41 odpoledne »
Čus Marty,píšu sice po delší době na tvou zprávu,ale nevadí. Chci jen říct,že já sem obul zkraje tohoto roku,moje klečko do N7 a nemůžu si stěžovat.Akorát to "hučení" se "vyrábí " i u mě při těch 60-90km/h,takže si z toho hlavu nelámu.Měl sem tam před tím i ty origošky,jak to bylo v obchodě a "hučelo" to též. řekl bych to asi takto : pokud hučí jeto dobré a jede to,ale až přestane,tak to bude v prd..! ;) Ahoj.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #2 kdy: Říjen 28, 2008, 08:17:59 odpoledne »
Ahoj Kle500, už jsem ani nečekal na reakci a chtěl jsem po pár km napsat svoje zjištění.
Takže po cca 500km se začíná hučení ztrácet. Při 100km/h už stejně nic neslyším  ;D Jo dobrá přilba  ::)
Jo pro ostatní co vím tak hučí taky Hidenau  ;) 
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #3 kdy: Říjen 29, 2008, 06:29:03 dopoledne »
Co se týče předních pneu mám tyto zkušennosti:

Heidenau K60 hučí stále, ale až tak od 90 km/h. Drží celkem dobře (náklony na stupačku), ale při brždění není problém dostat ji do smyku.

Mitas E07 hučela o poznání méně a spíš až ke konci životnosti. Drží dobře (náklony na stupačku), při brždění ji lze dostat do smyku, ale odolává déle než výše zmíněná Heidenau K60.

No a jako první gumu jsem měl na předku Pirelli MT75, ta nehučela a nedala se utrhnout ani omylem, ale patří jen na silnici.


 
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

srsak

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 3
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #4 kdy: Listopad 24, 2008, 08:05:28 odpoledne »
Zdarec chlapy. Přední gumu mám oskákanou a ojetou (ještě je originál ,vydržela 11 tis,budiš jí země lehká) no a na zadní mi předchozí majitel zakoupil super-slick ,vhodný i na okruh. Je to Heidenau K64   http://www.bestpneu.cz/pneu/4692/heidenau-k64-130-80-r17-65-h.html.
Jako na silnici vcelku dobré ,ale terén : ). No co dodat. jestli o něj máte někdo zájem ,ozvěte se na 606956881 ,bude levně ,není jetá a nevím co s ní.

K věci. Z jara bych potřeboval obout celou motorku a přemýšlím nad Mitas E07 ,nebo heidenau K60.Můžete mi někdo (pokud tedy máte nějakou zkušenost) poradit ,která volba je lepší ? V létě se chystám do těžšího terénu Italských alp (staré vojenské cesty apod) a dokonce i kolega má absolutně stejný problém s výběrem pneu jako já.

Ještě jsem se Vás chtěl zeptat ,jestli mátě nekdo zkušenosti s nazouváním a vyvažováním pneu. Koukal jsem ,že mám na drátech nějaká závažíčka. Jen si dost dobře nedovedu představit ,jak kolo v servisech upínají a roztáčejí. Dík ......Paja

Alfonso

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #5 kdy: Listopad 25, 2008, 09:41:05 dopoledne »
Osobne si myslim ze pokud jezdis z vetsi casti silnici, E-07 jsou dobra volba.
Pokud vice teren, E-09..Akorat predek ma nizkej vzorek.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #6 kdy: Listopad 25, 2008, 11:49:25 dopoledne »
Já si tady přihřeju svou polívčičku. Jezdím Metzelery teď enduro sahara 3.
přešel jsme z Metzeler Tournance protože se nedalo jezdit žádnej offroad. Sahary taky nejsou žádný špunty ale lepší to je. Dá se jezdit svážnice a lesní cesty trochu ostřeji  ::). Kamarád jezdí Mitaz 07 na zadku ale chce tam dát přímo špunty od continentalu myslím TKC má je už na předku a jsou to špunty na silnici. Ty se mi na kle moc nelíbyly a levný nejsou.
Já nakonec sehnal ty Metzelery Sahary na Alexpneu za 2100 a byly podle DOT půl roku starý, takže super. Teď tam jsou za 4tis jedna a já je koupil obě i s poštovným.

K přezouvání nechal jsem to udělat u gumaře a vyvážit. Mají na to přípravek a uchytí kolo do vyvyžovačky. Já osobně bych se pustil přezouvat jen Jawa 250 na tohle bych si netroufl.

Jo a koukni na starý vzkazy tam najdeš pěknou řádku názorů na pneu ;)
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #7 kdy: Listopad 27, 2008, 07:11:07 odpoledne »
Taky mi to nedá,takže v předu i vzadu Pirelli scorpion,na cestě dost dobré,terén zatím nejezdím, tak nevím.

honzam

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #8 kdy: Duben 28, 2009, 11:05:41 odpoledne »
Takže taky přidám. Přišel čas přezout moje přední. Metzelerka enduro sahara 3 už vypadá nic moc. Asi koupím Mitas E07. Přijde mě že ta Metzelerka ubývá nějak moc rychle. Asi tím že jezdím docela dálnici :)
Uvidíme co zvládne Mitas  ;)

Alfonso

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 36
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #9 kdy: Duben 29, 2009, 03:50:08 odpoledne »
Ja mam vepredu i vzadu Mitas E-09. Nemuzu si stezovat. Jen na silnici huci. ale to neni pres vitr az tak podstatne.
Na zimu jsem mel vepredu Mitas C-15, ale s tou se fakt neda brzdit predni.
Ty 09 drzi i v zatackach dost slusne. Jen na mokru s nimi opatrne.

killer

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: Pneumatiky na KLE
« Odpověď #10 kdy: Září 22, 2009, 07:44:27 odpoledne »
zdravím, taky přispěji z dosavadnimi zkušenost s pneu v předu pirelli scorpion myslim že velmi dobra univerzalní pneu, vzadu michelin nevim přesně typ ale vhodna pouze na silnici

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Cool Product Blog
« Odpověď #11 kdy: Listopad 03, 2023, 10:41:12 odpoledne »
Please try Google before asking about Great Product Guide 9ee20e3

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Useful Lotteries Info
« Odpověď #12 kdy: Listopad 13, 2023, 04:58:33 odpoledne »
For the man talking about i want to play lotto on my phone, ga lottery online purchase, lotto website, lotto games online for free, playwin online lottery ticket, pch lotto online,  I highly suggest this inquiry for Web3 Lotto url or make lottery online, international lottery sites, lotto monopoly online, web3 lottery, buy lotto tickets online, lottery online nc, alongside all this a total noob about Top Lottery Web3 site as well as online lottery games for real money, online texas lottery tickets, loto online free, play new york lottery online, lotto pro download, virginia lottery tickets online, not to mention this on the main page about Top Lottery tips which is also great. Also, have a look at this best Top Lottery Online site alongside all buy mass lottery tickets online, lotto lottery online, buy california lotto tickets online, pch online lottery, lotto on line, play va lottery online, on top of this dig this on Lotto Online tips not to mention lotto powerball play online, play lottery online free, play fl lottery online, best free online lottery games, lotto betting sites, the lotto website, on top of new Glotto Games blog which is also worth a look. I also suggest this best Glotto Games info as well as buy missouri lottery tickets online, lottery ticket online free, win win lottery buy online, international lottery sites, online lottery apps, ny state lottery online, as well as this what google did to me on Lotteries forum not to mention online texas lottery, online lottery ticket result, buy mass lottery tickets online, ny lotto online purchase, get lotto tickets online, matka lottery online, not to mention dig this for Lotto Online site not to mention play lotto by direct debit, buy missouri lottery tickets online, lottery online nc, lottery america online, buying lottery tickets, play ga lottery online, which is also great. Finally, have a look at this inquiry for Top Lottery Web3 link with buy my lottery ticket online, online lotto betting sites, buy mega lotto online, uk lottery online play, cheap lottery tickets online, the lottery online,  for good measure. Check more @ Great Medical Issues For Animals Guide eedc9ee

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Excellent Product Guide
« Odpověď #13 kdy: Listopad 14, 2023, 06:03:29 odpoledne »
Please try Google before asking about High Rated Product Tips 66_595d

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Top Vector Embedding Info
« Odpověď #14 kdy: Listopad 15, 2023, 06:58:12 odpoledne »
To the person talking about text to speech nlp, tagging in nlp, natural legal language processing, ml ai nlp, nlp meaning in ai, sql vector, vector index of, natural entity recognition, nlp deep learning models, basic nlp models, concept extraction nlp, mysql vector, natural language processing with python github, generic nlp system, realm nlp, transform input data into natural language, types of nlp in ai, natural language processing with aws ai services, best way to learn nlp, nlp in r, nlp azure, nlp getting started, advanced natural language processing with tensorflow 2, syntactic analysis in nlp, sentence classification nlp,  I can vouch for this FAISS url for language for machine learning, nlp automation, actian vectorwise, conversational language understanding, text processing methods, examples of natural language, text normalization nlp python, nlp news analysis, nlp translation api, phases of nlp in ai, text summarization in nlp, traditional nlp techniques, gpt 3 nlp, semantic interpretation in nlp, azure nlp service, nlp google assistant, embedding nlp, nlp topic classification, knowledge in speech and language processing, nlp openai, nlp python, cosine similarity elasticsearch, nlp discourse analysis, types of nlp, natural language processing news, also. See More Useful Chemicals Online Tips eedc9ee