Autor Téma: Sraz podzim 2011 návrhy  (Přečteno 37829 krát)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Sraz podzim 2011 návrhy
« kdy: Květen 10, 2011, 09:39:22 odpoledne »
Chtěl jsem využít vysoké návštěvnosti a tak jsem sem hodil začátek diskuze kam na podzim.

Tak dávejte návrhy a kdo má chuť se zhostit porádání tak piště sem ať můžeme reagovat.


Marty
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

yeaah007

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Zůstal jsem věrný Kawě... ZZR 600 (před lakem)
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #1 kdy: Květen 16, 2011, 08:14:07 dopoledne »
Ahoj...
co třeba zajet na Šumavu ... http://www.hotel-fontana.cz/... patří to ÚAMK... možná bych dokázal vyjednat i nějakou množstevní slevu...
Vláďa

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #2 kdy: Květen 16, 2011, 12:26:53 odpoledne »
Krásné , jen platit za motorku se mi zdá přehnané, jinak to beru, mužem do Českého Krumlova a tam je krásně, chceme tam jet na vodu, tak poznat i na motorce, tyto kouty, muže být pěkný zážitek. Díky.

yeaah007

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 17
  • Zůstal jsem věrný Kawě... ZZR 600 (před lakem)
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #3 kdy: Květen 16, 2011, 12:58:45 odpoledne »
Krásné , jen platit za motorku se mi zdá přehnané, jinak to beru, mužem do Českého Krumlova a tam je krásně, chceme tam jet na vodu, tak poznat i na motorce, tyto kouty, muže být pěkný zážitek. Díky.

Nemyslím si, že bychom museli platit za garáž... Znám tam vedoucího hotelu a mnohé se dá ukecat... Kdo by nebyl rád za nějakých 30 hostů... to se dá už z mnohého ustoupit...

Ludva

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 99
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #4 kdy: Květen 16, 2011, 05:10:37 odpoledne »
Na to že,tam jedem se vyspat a celý den vyjížďka večer pivo tak se mě to zdá pro nás trochu drahý.
Můj názor Ludva. 

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #5 kdy: Květen 16, 2011, 07:34:50 odpoledne »
Pokud by jste opravdu chtěli na Jih Čech tak tady je alternativa.

http://penzion.cederika.cz/index.php?str=index&lang=cz

bratráncovo penzion. Ubytko pro cce 20 osob. Jíst a pít se dá v teepee ( odkaz bar ) . Cena na osobu by byla asi okolo 200 na noc podle toho kolik bude lidí na pokoji. To se ale dá dál upřesnit. Podzim bývá vždy slabší.

Marty

 
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Mirek

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #6 kdy: Květen 19, 2011, 12:33:18 odpoledne »
Marty - A co když nás bude více, jestli by byla možnost přistýlky nebo něco podobného. Jinak to nevypadá špatně.
Kawasaki Versys r.v. 09

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #7 kdy: Srpen 04, 2011, 03:02:20 odpoledne »
Pokud by nás bylo tolik že se do penzionu nevejdeme tak ubytko seženu  ;D ale nebojím se toho že by to tak bylo  ::)

Ludva s Věrkou našli pěkné místečko, ale pokud by jste chtěli jižní čechy a lipensko vidět tak tady je moje nabídka.

Podle mne se to začne ladit na konci prázdnin.

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Ludva

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 99
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #8 kdy: Srpen 08, 2011, 01:01:20 odpoledne »
Zdar,návrh na podzimní sraz.Termín 9-11.září Ubytování penzion diana komorník u Kunžaku okr.Jindřichův Hradec.
www.penzion-diana-komorník.cz v penzionu je 19 lůžek za 300kč a chatky 120lůžek chatky jsou po čtyřech za 560kč za celou chatku+70kč povlečení.
Polopenze 150kč pivo 11% bernard.Zároveň prosím Bidžeje o vystavení tabulky a někoho kdo by se postaral o sobotní vyjížďku.
Mám to daleko.
Dík ať žije KLE s pozdravem Ludva.

Jindra

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #9 kdy: Srpen 12, 2011, 09:28:52 dopoledne »
Ahoj,

mě se zdá ten Komorník OK, cena 300 Kč včetně snídaně je v běžné cenové hladině, jsem pro. Musí však někdo z místních připravit trasu... :). Bídžeji udělej prosím tanulku ať se to zpřehlední. Nevím jak vy ale já si myslím, že času na přípravu zas tolik není. Nehledě na to, že majitelé penzionů chtějí mít jasno co nejdříve. Mějte se. J

Ajax44

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #10 kdy: Srpen 12, 2011, 07:56:22 odpoledne »
Polovina motorkářů z Hradešína, tedy Eva a Pavel souhlasí (s Petrem jsme o tom ještě nemluvili, bo jsme byli pryč) Pokusíme se sehnat hlídání dětí a dorazit hned v pátek. S plánováním nepomohu, byl jsem sice v J.Hradci na vojně, ale z kasárna jsem se dostal jen do hospody ;)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #11 kdy: Srpen 13, 2011, 08:46:41 odpoledne »
Plánování trasy - to je trochu problém když jste to takhle pojali. Času není opravdu mnoho a nikdo není z Jindřichova Hradce.  :o

Já osobně mám tak jen jeden víkend do srazu volnej a bohužel projíždět to nestíhám. Nic proti ale zdá se mi tahle koncepce trochu nešťastná. Vymyslet vyjížďku jen z mapy není problém, ale bez záruky.

Takže kdo se chce ujmout plánování trasy tak se hlaste.

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Jindra

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #12 kdy: Srpen 17, 2011, 02:45:59 odpoledne »
Marty, nevidím to tak tragicky, z ČB mají kluci silnice najeté a hlavně cesty jsou v dobrém stavu, ne jako u nás ve Středních Čechách   >:( takže se dá v nejhorším něco vymyslet na místě. Spousta má GPS tak si to můžeme bez problémů naplánovat na místě. Kdo se bojí nesmí do lesa  ;D

Ludva

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 99
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #13 kdy: Srpen 17, 2011, 08:42:14 odpoledne »
Marty tuto sobotu tam jedu,ničeho se nebojím a naplánuji vyjížďku.
Výsledky vyjížďky napíšu a zveřejním.
Dík za ochotu Ludva.

Ludva

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 99
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2011 návrhy
« Odpověď #14 kdy: Srpen 20, 2011, 07:57:15 odpoledne »
Ahoj všichni dnes jsme projeli sobotní vyjížďku. Komorník odjezd mezi 9 až 9:30hod. směr Strmilov-Studená-Počátky-Žirovnice-Kamenice nad Lipou Deštná-Červená Lhota- prohlídka zámku. Po prohlídce zámku oběd Deštná hostinec u Mocnáře. Výběr ze 3 jídel. Po obědě odjezd směr Horní Radouň prohlídka muzea motorových kol. Poté návrat na Komorník. A prosím přihlašujte se do tabulky usnadníte tím organizaci srazu děkujeme Ludva a Věra