Autor Téma: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky  (Přečteno 10170 krát)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« kdy: Únor 17, 2010, 05:40:53 odpoledne »
Tak Bikeři kdo chce tak písněnte co obouváte na svoje motorky. Já musím koupit novou zadní. Mám tam Dulop sportmax roadsmart. Počítám že ho tam dám znovu, ale třeba někdo má jiného favorita. Tak kdo se chce zapojit do diskuze tak hurá  ;D
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

ivanversys

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #1 kdy: Únor 27, 2010, 04:48:33 odpoledne »
Z 221 jsem šel do Dunlopů znovu a to do 208. Drží super, mimo asfalt děs a hrůza. Až je sjedu,
tak musím zvolit nějakého hybryda, ještě nevím co zvolím, ale asi se poohlídnu u Mischelina.
zelená má zelenou

ivanversys

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #2 kdy: Březen 02, 2010, 12:51:40 odpoledne »
Teď jsem našel pěkný gumy a to Avon DISTANZIA. Cena průměrná, do 6000.- se vlezeš za obě.
Má někdo s Avonem zkušenosti?
zelená má zelenou

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #3 kdy: Březen 02, 2010, 04:31:01 odpoledne »
to: ivanversys koukám že koukáš po vzorečku. Jinak já jezdím Dunlop sportmax roadsmart. Spokojenost. Koupil jsem je s motorkou a teš musím kupovat novou zadní tak jen zjišťuji co aq jak se dá. http://www.pneumoto.cz/zbozi/33/ jinak tady jsou další možnosti http://www.motorkari.cz/forum-detail/?ft=81451&fid=5 Jo a na Kladně je sada http://www.megamoto.cz/prodej-pneu.asp?part=list&pneumode=1&brand=DUNLOP&width=&height=&rim=17&use=&speed=&type=&price=0&sort=name&page=2#plist
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #4 kdy: Duben 01, 2010, 09:25:57 dopoledne »
TAk mám novou zadní gumu. Gumař mi ji vyvážil a mně se tam nelíbí závaží tak jsem začal pátrat po motorkářích zda vyvažovat zadek či ne. Tak více lidí píše že ne tak to asi sundám. Jak to máte vy ? co si o tom myslíte ?

díkec za reakci.
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #5 kdy: Duben 01, 2010, 06:56:02 odpoledne »
Ahoj Marty
Co blbneš je to vyvážené, tak to tak nech ma to co do sebe.
Dělal jsem v servisu a něco o tom vím, není to tam pro srandu je to pro to, aby pneu neházela a co ti udělá guma v zatáčce bez vyvážení když háže si domysli sám, tak neblbni kvůli parádě.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #6 kdy: Duben 02, 2010, 02:59:45 odpoledne »
Otázka zní zda vyvažovat staticky nebo dynamicky. Já ji mám po Dynamice ověnčenou 50 g na dvou protilehlých stranách. Dnes ji zujem a přetočíme a uvidíme. Já ji nechám potom vyvážit jen staticky. Jeho mašina to umí taky a bude to o jednom závaží u středu a bude malý o tom jsem přesvědčen. Koho zajímá tahle problematika tak tady je článek. Po dvou dnech sosání informací jsem zase chytřejší.

http://www.cmn.cz/clanek-84/vyvazovani-kol

dám vědět výsledek M

dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #7 kdy: Duben 02, 2010, 05:15:46 odpoledne »
Tak jsem po Statice a kolo mám vyvážené s 15 gramíky.  ;D ;D To je už jiný kafe.  ::)
Aspoň vím rozdíl mezy dynamikou a statikou a kde je potřebná.

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #8 kdy: Duben 07, 2010, 08:34:42 odpoledne »
No koukam, ty jsi teda eperimentator... :D No a co jsi nakonec dal za gumu? Po dnesni vyjizdce s Jackem budu muset taky menit a vidim to opet na Roadsmarta. Me tam vydrzel 13tis km...Na srazik bych uz asi nedojel  ;)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Jaký dáváš gumy na versyse nebo jiný vaše miláčky
« Odpověď #9 kdy: Duben 08, 2010, 08:01:06 dopoledne »
No koukam, ty jsi teda eperimentator... :D No a co jsi nakonec dal za gumu? Po dnesni vyjizdce s Jackem budu muset taky menit a vidim to opet na Roadsmarta. Me tam vydrzel 13tis km...Na srazik bych uz asi nedojel  ;)

Jak Eperminátor  ;D ;D Byl jsem nucen zjistit co je špatně protože jsem nechtěl mít závaží na kole jako náramek  :( . Koupil jsem zase Roadsmart.
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07