Autor Téma: startovací rele  (Přečteno 14010 krát)

killer

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
startovací rele
« kdy: Říjen 15, 2009, 01:55:41 odpoledne »
zdravím Klečkaře, opět mam problem se startovaním motorka špatně startuje baterka je nova, vypada to že opět odešlo startovací rele. jednou jsem ho už měnil ale za dva měsice odešlo opět sice nebylo nove ale již použite, ale nemuže to zpusobovat něco jineho?

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #1 kdy: Říjen 15, 2009, 08:11:27 odpoledne »
Co ti to vlastně dělá?Relátko jen cvaká,nebo se nehne?Startér točí dost,nebo málo,popř.nic? Zkus to trochu upřesnit.

killer

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #2 kdy: Říjen 15, 2009, 09:08:26 odpoledne »
starter toči ale malo, pak se ozyvaji nejake zvuky u reletka takove praskaní, baterka je nova ale po několika startech ma 12,6 V, když jsem obešel startovací rele a propojil baterku na starter tak to točilo ale ztuha.Nevím jestli nebude problem i se svíčkama, jelikož si myslim že jsem to zachlastal, nicmeně přišti tyden to davam kamošovi do servisu at to cele proklepne.

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #3 kdy: Říjen 16, 2009, 08:11:42 dopoledne »
Pokud to toci s obejitim rele spatne, tak bych chybu v rele nehledal, rele je uplne blba vec, na podnet spina proud a nic vic, bud funguje nebo ne. Spis bych hledal chybu v elektrovedeni/starteru - spatna kabelaz (poskozena, nekde zkratuje...) nebo starter (poskozeny vinuti....)

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #4 kdy: Říjen 16, 2009, 04:05:09 odpoledne »
Pokud ti klape relé,je už slabá baterka,já jsem vyměnil všechny silové vodiče,od baterie do relé,z relé do startéru,vyměnil jsem ukostření.Baterku nabij na plno,nech ji změřit nůžkovým ampérmetrem,jestli dává dost proudu,tím eliminuješ baterku.Zkontroluj dobíjení,měl bys naměřit asi 14.5v.Pokud to bude kolem13v,regulátor ti dal sbohem.Do startéru bych šel až naposledy,můžou být sjeté uhlíky,možná i to vinutí bude špatné,dá se to změřit ohmmetrem,stáhni si manuál z úvodní strany fóra v sekci ke stažení,manuál kle 500,takže trpělivost,přijdeš na to.Ještě k baterii,když jsem koupil novou,taky jsem myslel,že je dobrá,ale nebylo tomu tak,nebyla schopna dát dost proudu do startéru,reklamoval jsem ji,ihned byla vyměněna,značka FIAMM,od té doby mám klid.
« Poslední změna: Říjen 16, 2009, 04:06:54 odpoledne od klerk »

killer

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #5 kdy: Říjen 16, 2009, 10:14:03 odpoledne »
jake parametry by měla mit spravně funkční bateríe , napětí a startovací proud?

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #6 kdy: Říjen 17, 2009, 05:18:26 dopoledne »
Plně nabitá baterie má napětí mezi 12.5v-12.7v.Měří se až po uklidnění baterie,tak hodinu až dvě po skončení nabíjení.  Proud se měří nůžkovým ampérmetrem se zátěží,baterka musí dát po dobu asi 5 vteřin konstantní proud,myslím, že to bylo kolem 20A.Prodejci jsou vybaveni takovým měřidlem,tak se zkus domluvit.Na měření startovacího proudu potřebuješ ampérmetr s nulou uprostřed.Při startu jde ručička do mínusu tak do 50A,jak naběhne alternátor,tak chvíli do plusu asi do 10A,pak proud klesne zhruba na 1A,další zvýšení proudu nastane až při zapojení spotřebičů-světla, blinkry, vyhřívané ručky,atd.Dej vědět,jak jsi dopadl,ahoj.

Danielk66

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 16
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #7 kdy: Říjen 25, 2009, 10:30:31 dopoledne »
Já jsem měřil dobijení a dává to 14,7V. Zdá se mi to dost a když zapnu světla neklesne to, je tam pořád 14,7V. Informoval jsem se a prý to je OK. Nabitá baterka po týdenní pauze má mít 12,7V.

killer :Taky bych začal postupně od baterky a kabelů, ale píšeš, že je nová a 12,6V není špatný.

killer

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #8 kdy: Říjen 29, 2009, 07:13:56 odpoledne »
Zdravím, rele bylo v pořadku pouze baterka měla slaby startovací proud, akorat bylo nutne vyměnit svíčky,mam už letos druhe a opět je po nich nevim, čim to je_ jakou značku použivate nebo co doporučujete? jinak je to ok. diky za radu.. :)

klerk

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: startovací rele
« Odpověď #9 kdy: Říjen 30, 2009, 08:01:35 odpoledne »
Mely by tam byt ngk dr9ea

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Top Rated Product Info
« Odpověď #10 kdy: Listopad 04, 2023, 01:36:31 dopoledne »
Please try Google before asking about Recommended Product Blog 297861_

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Cool Medical Issues For Animals Website
« Odpověď #11 kdy: Listopad 09, 2023, 10:27:27 odpoledne »
To the person inquiring about pet supplements for pets with fear of tv and radio, pet msm supplements, pet supplements for pets with kidney disease, pet supplements for pets with elbow dysplasia, pet supplements for pets with fear of aging, pet supplements for rehomed pets,  I highly suggest this next page for dog skin allergy treatment tips or pet skullcap supplements, pet supplements for pets with diabetes, dog supplements, pet supplements for pets with travel anxiety, pet supplements for pets with allergies, pet supplements for pets with fear of music, on top of this a knockout post for pet health supplements advice as well as uti natural treament, pet supplements for pets with aggression problems, pet ginger supplements, pet rhodiola supplements, kidney support gold australia, urinary infection in dogs, not to mention this great post to read about holistic pet supplements details which is also great. Also, have a look at this inquiry on pet health supplements blog alongside all pet bladder supplements, pet muscle supplements, pet ashwagandha supplements, pet supplements for pets with arthritis, pet skullcap supplements, pet ginger supplements, alongside all this what do you think about kidney failure in cats url on top of pet supplements for breeding dogs and cats, pet supplements for pets with fear of shadows, pet casein protein supplements, pet hops supplements, pet supplements for pets with brittle nails, pet slippery elm supplements, not to mention see for pet wellbeing advice which is also worth a look. I also suggest this useful holistic pet supplements forum alongside all nutritional supplements for dogs, organic pet supplements, pet supplements for pets with joint pain, pet supplements for pets with medical conditions, pet supplements for pets with cancer, kidney support gold, not to mention this additional info for organic pet supplements link as well as pet supplements australia, pet supplements for pets with muscle spasms, pet hyaluronic acid supplements, urinary infection in dogs, yeast infections in dogs, pet bone supplements, as well as find on kidney failure in cats forum and don't forget pet supplements for pets with fear of vet visits, pet supplements for pets with fear of injury, pet colostrum supplements, pet supplements for pets with fear of elevators and escalators, pet ashwagandha supplements, pet slippery elm supplements, which is also great. Finally, have a look at this learn more here about herbal pet supplements site with pet supplements for pets with noise sensitivity, pet lavender supplements, pet vitamins australia, pet memory supplements, pet supplements for senior pets, pet supplements for pets with weak bones,  for good measure. Check more @ Awesome Pink Rose Guide c83eedc

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Great Product Tips
« Odpověď #12 kdy: Listopad 14, 2023, 07:04:51 odpoledne »
Please try Google before asking about Excellent Product Website 64_595d

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
High Rated Open Source Vector Database Info
« Odpověď #13 kdy: Listopad 15, 2023, 06:14:02 odpoledne »
In reply to the people inquiring about nlp using spacy, natural language processing in ml, nlp node js, stopwords in nlp, open source vector database, glove 6b 300d, vector index c++, nlp meaning in hindi, eisenstein nlp, learn nlp online, melax technologies, nlp text generation, natural language processing meaning, scikit learn natural language processing, text processing, nlp drug discovery, google bert nlp, cosine similarity elasticsearch, data nlp, nlp parsing techniques, arxiv nlp, natural language understanding models, learning to generate scene graph from natural language supervision, language generation, data science natural language processing,  I suggest this HNSW for machine learning nlp projects, pip install nlp, data preprocessing for nlp, clinical nlp, text summary nlp, language processing system, low resource nlp, pip faiss, nlp science, metamap nlp, c++ vector find index, nlp for beginners, natural language text, machine learning natural language processing in python v2 download, latest nlp techniques, parsing in natural language processing, natural language understanding with privacy preserving bert, text to speech nlp, quantum nlp, data nlp, salesforce nlp, nlp simple projects, best language for nlp, programming language processing, multilingual natural language processing, also. See More Top Rated Buying Villas In Dubai Guide 4931079

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1248
    • Zobrazit profil
Updated Product Website
« Odpověď #14 kdy: Listopad 21, 2023, 11:23:07 odpoledne »
Please try Google before asking about Useful Product Info 2349310