Autor Téma: Versys 2010  (Přečteno 45200 krát)

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Versys 2010
« kdy: Říjen 06, 2009, 08:18:10 odpoledne »
Tak Versys prosel faceliftem, co vy na to? No ja mu zatim nemuzu prijit na chut, holt jsem zvyklej na meho milaska :)

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #1 kdy: Říjen 06, 2009, 09:02:48 odpoledne »
no a doufam, ze tohle se jako novinka 2010 neobjevi  ;D

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #2 kdy: Říjen 07, 2009, 07:55:24 dopoledne »
no a doufam, ze tohle se jako novinka 2010 neobjevi  ;D

Tak zrovna na to ja cekam:-) - chci dvouvalec do co nejvic enduro a tohle to konecne splnuje:-)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #3 kdy: Říjen 07, 2009, 08:23:19 dopoledne »
Tak to enduro je masakr. Jede určitě dobře vždyť je to Versys ale ta kompozice  :o

jinak koukám že na novým Versysu stále žádnej zadní blatník.  :'( Tak přes zimu udělám novel model a snad ho nerozřežu před dokončením  ;D

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

ivanversys

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #4 kdy: Říjen 08, 2009, 04:59:22 odpoledne »
Kdyby tu stavbu cross Versyse neuspěchal a trochu tomu dal ducha, no nevím.
K nové Verči jen tolik, že jde vidět, že na ni je velice těžké něco vylepšovat. Hoši máme první pionýrský
model a to nám už nikdo nevezme. Tož tak ;D 8)
zelená má zelenou

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #5 kdy: Říjen 08, 2009, 05:29:01 odpoledne »
hosi, nemate o tom versys cross vice informaci? ja nemuzu nic najit. Kde jste to vzali.

Me se to libi:-) Kdybych potkal sikovne trefenyho versyse (ohle predni trubky), tak po tom co jsem ted videl tu fotku, tak bych mel velke cukani:-)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #6 kdy: Říjen 09, 2009, 01:13:07 odpoledne »
hosi, nemate o tom versys cross vice informaci? ja nemuzu nic najit. Kde jste to vzali.

Me se to libi:-) Kdybych potkal sikovne trefenyho versyse (ohle predni trubky), tak po tom co jsem ted videl tu fotku, tak bych mel velke cukani:-)

tady máš chlape fórum kde je a v je to určitě von protože dva stený žlutý přední blatníky nemaj.  ;D

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=501343
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #7 kdy: Říjen 09, 2009, 02:17:56 odpoledne »
Diky, mam nad cim premyslet:-)

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #8 kdy: Březen 12, 2010, 09:10:21 odpoledne »
Ahoj
Koukli jste na nový Versys-ta žlutá s kufry, krása, asi jsem se zamiloval po tolika letech ;D Mít ty prachy tak jdu do toho i když, zelená je zelená.

Ale teď věcný dotaz-plnou syntetiku nebo ne. A jakou doporučejete. kdo má zkušenosti? A filr.
Jo a řetězovou sadu. Na netu jsou spousty i ceny, ale jakou? Má někdo zkušenost, měnil někdo , kdo má Versyse? Řetěz je v celku nebo rozdělán? Volil bych sadu českou, chci, ale kvalitní, aby něco vydržela. Poraďte.
Díky.

PS: Doufám,že Ludva ohřívá vodu v přehradě, ať si to koupání užijem.
 Už, vidím jak spím ze psem v boudě ;D

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #9 kdy: Březen 15, 2010, 10:39:23 odpoledne »
Ahoj
Koukli jste na nový Versys-ta žlutá s kufry, krása, asi jsem se zamiloval po tolika letech ;D Mít ty prachy tak jdu do toho i když, zelená je zelená.

Ale teď věcný dotaz-plnou syntetiku nebo ne. A jakou doporučejete. kdo má zkušenosti? A filr.
Jo a řetězovou sadu. Na netu jsou spousty i ceny, ale jakou? Má někdo zkušenost, měnil někdo , kdo má Versyse? Řetěz je v celku nebo rozdělán? Volil bych sadu českou, chci, ale kvalitní, aby něco vydržela. Poraďte.
Díky.

PS: Doufám,že Ludva ohřívá vodu v přehradě, ať si to koupání užijem.
 Už, vidím jak spím ze psem v boudě ;D

Jě konečně je co psát  ::) ::)

olej - to se zeptej v servisu co ti tam dávali. Do KLE jsem dával polosyntetiku. Sem bych dal taky stejně motoru zahříváš než jedeš.

řetěz - rozhodně nejsou vcelku. Kup sadu a budeš mít tam spojku na roznýtování a to muším mít nýtovačku nebo kup klasickou spojku rozebírací. Já bych kupoval sadu s DID řetěz s X kroužkem . To už máš tolik najeto ? nebo proč ?

čus M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #10 kdy: Březen 17, 2010, 01:10:35 odpoledne »
Ahoj Marty
Už je vše objednáno, zítra si to jdu vyzvednout a řetěz mi v Kawasaki servisu zanýtuji.
To víš, mám najeto 20000km a řetěz je původní. Možná by ještě něco snesl, ale nebudu riskovat, že by mi vyskočil za jízdy.
Těším se na sraz a tento víkend má být teplo, tak plánuji nějakou trasu i když je tu sama jama a hromady štěrku ;D
Zatím.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #11 kdy: Březen 17, 2010, 03:55:31 odpoledne »
Ahoj Marty
Už je vše objednáno, zítra si to jdu vyzvednout a řetěz mi v Kawasaki servisu zanýtuji.
To víš, mám najeto 20000km a řetěz je původní. Možná by ještě něco snesl, ale nebudu riskovat, že by mi vyskočil za jízdy.
Těším se na sraz a tento víkend má být teplo, tak plánuji nějakou trasu i když je tu sama jama a hromady štěrku ;D
Zatím.
Ahoj Petře to já mám taky ale o řetězu neuvažuji je tak v provní třetině akorát pravda trochu nerovnoměrně vytahanej ale zatím v poho. Za kolik jsi koupil sadu nebo měníš jen řetěz ? To asi ne . Já teď řeším zda sportovní filtr nebo ne k laďáku. Hlavně na zadní gumě již dráty tak mne čeká nákup. :'( 3400 Kč i s přezutím. 
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #12 kdy: Březen 17, 2010, 06:50:38 odpoledne »
No ještě trochu pojezdím na starém řetězu, už je dost vytahanéj a hlučnéj.
Nová sada x kroužky din 3300kč, objednán v kawě servis u nás.
Přední gumu mám ještě origo a je dost ojetá,takže kupuji sadu nových dvousměsích, myslím, že bude nějaká sleva-teda doufám. :D
Chtěl jsem nového Versyse, ale to nedám a do půjčky nejdu, teť jsme koupili nové auto, takže utrum. :(

ivanversys

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #13 kdy: Březen 20, 2010, 09:33:32 odpoledne »
Řetězové kola i samotný řetěz při pravidelné údržbě vydrží na 64 koňové motorce minimálně 35000 km.
Klasický vzd. filtr po 6000 vyperu a nainpregnuju, záleži v jakém hnusu jezdíš ;D.
A hlavně prodej auto a kup nového Versyse, nic neřeš. ;D ;D
Jaro je tady, přeju Ti hodně šťastných kilometrů, čus
zelená má zelenou

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Versys 2010
« Odpověď #14 kdy: Březen 21, 2010, 01:43:56 odpoledne »
Dík a přeji Ti to same.
Už jsi moto vytáhl? Tady jsou cesty suché, takže dva dni po 150km-fajné i když jsem zajel do Bystřic pod Hostýnem a vzal to přes vrch na Vsetín, ještě na cestě sních a tím pádem zašpiněná motorka, ale pěkné.
Doufám, že jedeš na sraz a počítám, že se přidáš k nám. Mám na mysli Rožnov-Petr, Vsetín-Ruda, Ostrava-Rosťa a Lenka. Teda, ještě jsem to s nimi nekonzultoval, ale proč ne, aspoň nás bude grupa.
PS: vzduchový filtr jenom vypereš ve vodě? A čím ho nainpregnuješ?
Doufám, že se ozveš a napiš o tom filtru.
Dík