Autor Téma: cestovní Versys  (Přečteno 10569 krát)

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
cestovní Versys
« kdy: Únor 27, 2009, 05:08:31 odpoledne »
Kawasaki bude nabizet cestovniho Versyse. V cem to spociva? Ze bude z vyroby vybaven prislusenstvim jako vetsi stitek, kufry, padaky, atd... Samozrejme tyto doplnky lze dokoupit potom, ale s novym Versysem prijdou zhruba na polovinu a to se vyplati  ;)

ivanversys

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 29
    • Zobrazit profil
Re: cestovní Versys
« Odpověď #1 kdy: Únor 27, 2009, 10:35:06 odpoledne »
S křížkem po pohřbu, ale přece se cení jejich aktivita.
zelená má zelenou

ladin

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 93
    • Zobrazit profil
tak jsem ho zkusil
« Odpověď #2 kdy: Červen 22, 2009, 07:39:11 dopoledne »
Tak jsem se v sobotu cestou z Jackovy svatby svezl na jeho bývalém Versysu. No pánové musím se přiznat že ihned po rozjetí a první zatáčce jsem se v helmě připitoměle usmíval a nemohl jsem ani uvěřit jak je to nádherně ovladatelná motorka. V dalších zatáčkách jsem si vysloveně užíval, tedy až na zaťaté nehty manželky v mých slabinách :-) Jízdní vlastnosti téhle motorky jsou bezkonkurenčně nejlepší ze všech motorek, na kterých jsem se kdy svezl. Snad jen nástup přední brzdy by mohl být trochu ostřejší a pár kobylek navíc by jí taky neuškodilo, podvozek by je bez potíží snesl.
Dříve KLE500 r.v. 1995, nyní Triumph Tiger 900i r.v. 1999

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: tak jsem ho zkusil
« Odpověď #3 kdy: Červen 22, 2009, 10:50:18 dopoledne »
Tak jsem se v sobotu cestou z Jackovy svatby svezl na jeho bývalém Versysu. No pánové musím se přiznat že ihned po rozjetí a první zatáčce jsem se v helmě připitoměle usmíval a nemohl jsem ani uvěřit jak je to nádherně ovladatelná motorka. V dalších zatáčkách jsem si vysloveně užíval, tedy až na zaťaté nehty manželky v mých slabinách :-) Jízdní vlastnosti téhle motorky jsou bezkonkurenčně nejlepší ze všech motorek, na kterých jsem se kdy svezl. Snad jen nástup přední brzdy by mohl být trochu ostřejší a pár kobylek navíc by jí taky neuškodilo, podvozek by je bez potíží snesl.

Sakra to mám ale dobrej stroj  ;D ;D sobotní výlet bomba a 400 Km najeto a prdelka úplně v poho. Ženu trochu prdelka bolela ale ženy jsou statečné  :D a něco vydrží.  Takže nájez na Beskydy je odladěn.
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: cestovní Versys
« Odpověď #4 kdy: Červen 22, 2009, 01:12:18 odpoledne »
Ahoj- jsem rád, že test proběhl zdárně a že přijedete do Beskyd.

U nás je. Jak to jen napsat a nebýt sprostý- hnusně!!!!

Takže, vše stojí i tu trasu jsem si zatím celou neprojel i ty garáže-vím mám uzel.
Udělá NEKDO tu PRILASOVACI TABULKU?????
Dobrodínci DIKY.
Zatím šus bus-Petr