Autor Téma: Prodej KLE 500  (Přečteno 6145 krát)

maajkee

• Nov
  • *
    • Zobrazit profil
Prodej KLE 500
« kdy: Srpen 03, 2009, 09:07:22 odpoledne »
Chtěl bych slyšet nějaký objektivní názory, proč se mi nedaří prodat moje KLE :)

Mám inzerát i přímo tady, je to rok 94, 39 000 najeto, fakt v hodně solidním stavu, všechno funguje,
jede pěkně. Koupil jsem ji na jaře za 44 tisíc a teĎ ani když jsem ji dal za 35 tisic se nikdo neozval.
Já to nechápu, není ta cena až podezřele nízká za tu motorku? :)
Říkám po pravdě není to žádná hajtra, fakt v pohodě motorka, prodávám jí prostě jen kvůli prachům na bydlení.

http://www.motorkari.cz/moto-uzivatel/?muid=36440

Díky za názory. pod 35 jí už prodat nechci, to by mi za to nestálo a radši si jí nechám, ve všem mi vyhovuje jinak.

marty

• Star
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Prodej KLE 500
« Odpověď #1 kdy: Srpen 04, 2009, 03:33:52 odpoledne »
Můj příběh - koupil jsem před dvěma roky KLE 500 r.v. 98 najeto 30 tis za 65 tis pak přišla krize ale podařilo se mi ji prodat letos za 58 tis Kč a najeto 37 tis. investice které byly nepočítám. Podle mne bych ji ale takhle dobře neprodal kdyby něměla v TP 25 kW. To bylo u mne rozhodující a za týden byla pryč. To jen na okraj.

U tebe jsem kouknul na fotky a povím ti svuj názor kdybych kupoval. První co mne zarazí na tvém KLE je to že nemá origo plasty a desing z toho roku co byla vyrobená. To se podle mne hodně podepisuje na prodejnosti. Dále jsou to najeté kilometry - 39 tis je podle mne nereálný - Km bych odhadoval stočený. Nájezd 2,6 tis Km ročne je něco nereálného. Já jezdím jednou měsíčně max 2x a najedu 3,5 tis. To je co by sráželo u mne cenu a chuť jí koupit.

Na tvoji otázku nízká cena je podezřelá - myslím si že jo já bych cenu nepodsekával.

Možná ti napíše Ladin ten prodával podobně starou a ten ti ještě asi upřesní mix plastů na tvém motu.

důležité vydržet a prodáš každá motorka si najde kupce

čus M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

maajkee

• Nov
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: Srpen 04, 2009, 03:54:12 odpoledne »
Jasný no, kilometry jsem neřešil když jsem jí kupoval já, ale potom co jsme jí koupil odvezl jsem do Moto Havrda tady u nás v HK, specializujou se na Kawasaki, tam to prohlídli a řek mi týpek, že vypadá na ten věk mco pěkně, že se diví, že i elektrika není skoro vůbec zoxidovaná. Ale taky bych tomu nevěřil, ale nemůžu do inzerátu napsat, že má asi víc :)
Plasty jsou tam origo, ale předchozí majitel, pro mě z nepochopitelných důvodů sundal ty origo polepy, prej se mu nelíbili a nalepil tam tyhle nalepovací nápisy KLE 500.

Jinak já jsem zaměstnanej člověk, krom motorky hodně jezdím na kole, takže na motorce fakt ročně ujedu sotva 2000km, takže takový lidi jsou :)
Nikdo mě zatím nezlákal na nějakou motovýpravu, což mě trochu mrzí.

No každopádně inzerát jsem stáhnul prozatím z inzerce a motorku si nechám, protože se mi na ní jezdí suprově a třeba dorazím na podzimní sraz.

Jinak všechny ty argumenty co jsi řekl chápu, ani nevím proč si to tady obhajuju, o to nešlo :) díky

marty

• Star
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: Srpen 04, 2009, 08:04:54 odpoledne »
Je dobře že si ji bráníš a důležité je že ji už nechceš prodat.  ;D

Na sraz doraz určitě pěkně se projedeš a nemáš to tak daleko.  ;)

Jo a dnes si kámoš přivezl Aprilii Pegaso  99 rok 36 najeto ( ? ) za 40 tis. Takže ceny jsou tam kde jsou.

tak Čus
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

maajkee

• Nov
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: Srpen 04, 2009, 08:57:44 odpoledne »
No jo no, pegaso bylo vždycky celkem levný, rám to má z trubek o cenťák slabších než KLE, i ty plasty jsou slabounký a když jsem viděl potah sedla, tak jsem byl jakožto vystudovaný "kožený galanterista" :) znechucen, že je to jen tenoučká vrtsva koženky :) taky vibruje víc než KLE, když jsem kupoval KLE, tak pegaso bylo druhý v hledáčku, ale prostě celkovou kvalitou zpracování je japonec trochu jinde.
Nicméně design pegasa se mi moc líbí.
Před chvílí jsem se byl projet a kle je prostě skvělá motorka! :) akorát to sedlo si musím upravit.

krovec

• Nov
  • *
    • Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: Říjen 09, 2009, 01:48:58 odpoledne »
tak na ni natoč vrtačkou vic a třeba se proda :-)