Autor Téma: Sraz podzim 2009 - informace  (Přečteno 62192 krát)

Jack

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #60 kdy: Září 14, 2009, 05:07:10 odpoledne »
Hoj hoj prijatělja! Bylo to grejt, zupa, perfekto, fajné. I když mě to celý stálo i díky lapáliím skoro desítku, nelituju ani náhodou. Ještě jednou dík Martinovi že mi pujčil svou motorku a čekal na mě 2h v Rosicích, Láďovi že mi dovezl ženu v celku, Petrovi za organizaci srazu v nádherném prostředí a ostatním za fajn strávený víkend s pohodovými lidmi. A sorry Péťo že sem na tebe tak vyjel u tý hospody, sem trochu nervák... Jinak jsem najel asi 1030km + 100km autem do prahy a 200km na Martinovo Er-6 Rosice-Humpolec a z5, takže 1330km jak fík ;D  Už se moc těšim na jarní sraz a čím to bude dál, tím líp ;) mějte se
...???...
BMW R 1200 S ´08
Moto Guzzi Sport 1200 ´09
Kawasaki Versys 650 ´07

Jindra

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #61 kdy: Září 16, 2009, 07:16:29 odpoledne »
Ahoj Petře,

díky z perfektní sraz, moc se všem omlouvám za tu kravinu, jsem na sebe pořád naštvanej, že jsem nedokázal kontrolovat emoce.  >:(  Snad malá omluva může být, že CBF 1000 je motorka, která si o rychlejší jízdu vyloženě říká. Odnesly to ale jen plasty, řidítka, páčka spojky a zrcátko. Něco to bude stát, ale žádná velká investice nebude třeba. Díky nezištné pomoci Mirka, Ivana, Romana a Zdeňka se podařilo motorku zprovoznit do stavu, který mi umožnil v sobotu ujet 150 km a užít si krásné beskydské cesty. V neděli jsem bez problémů dojel domů. Ještě jednou díky za pomoc kluci.  ;) Dnes jsem byl pro jistotu na RTG, vše je OK, jen mám trochu naražená žebra. Mějte se. Jindra

martin

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 2
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #62 kdy: Září 16, 2009, 08:33:40 odpoledne »
Hoj!  Ještě se trošku pochlub jak ti to dopadlo doma. Jako prevenci pro nás ostatní.Ty žebra budou ještě tak tři týdny jenom horší.pak to přejde.Určitě nebudeš prdět . To se zrovna posereš bolestí. Mám s tím po pádu s pit-bike 125 docela hlubokou zkušenost. Ještě že to dopadlo takhle. Měj se jak to půjde. Moc nekašlej a nekejchej.To docela bo....    Ahoj Martin KLV

Ivan_KLE

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 41
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #63 kdy: Září 16, 2009, 11:37:28 odpoledne »
Dík všem, srazík byl nejvíc nejlepší...

               
                       


killer

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 22
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #64 kdy: Září 17, 2009, 07:19:55 odpoledne »
zdravím, budou nějake fotky? sice jsem se  bohužel nemohl zučastnit,ale fotky by mě zajimaly...... ;)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #65 kdy: Září 17, 2009, 07:30:13 odpoledne »
Bídžeji prosím tě napiš přístup na FTP + pro ty co to nezvládnout by se daly fotky poslat přes www.uschovna.cz tak na jakou adresu to mají adresovat.

dík moc

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

kruspe69

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 10
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #66 kdy: Září 17, 2009, 08:51:48 odpoledne »
Srazík bezva, na jaře nashle

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #67 kdy: Září 17, 2009, 09:35:19 odpoledne »
Bídžeji prosím tě napiš přístup na FTP + pro ty co to nezvládnout by se daly fotky poslat přes www.uschovna.cz tak na jakou adresu to mají adresovat.

dík moc

M

server:    ftp.kle500.com
login:      fotky.kle500.com
pass:      fotky

Pokud pres uschovnu, tak na mail kle500@seznam.cz. Pacek

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #68 kdy: Září 18, 2009, 08:05:14 dopoledne »
Bídžeji prosím tě napiš přístup na FTP + pro ty co to nezvládnout by se daly fotky poslat přes www.uschovna.cz tak na jakou adresu to mají adresovat.

dík moc

M

server:    ftp.kle500.com
login:      fotky.kle500.com
pass:      fotky

Pokud pres uschovnu, tak na mail kle500@seznam.cz. Pacek

Tak všichni co jste fotili a pár nás tam bylo tak posím pošlete fotky Bídžejovi. V poslední době sjou tam jenom moje fotky a rád bych viděl i ostatní. Pokud by jste potřebovali pomoct jak to poslete mailik a já vám pomohu jak je dostat k Bídžejovi. Kluci z Brna fotili statečně. :)
« Poslední změna: Září 18, 2009, 12:08:42 odpoledne od marty »
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Jindra

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 50
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #69 kdy: Září 24, 2009, 11:23:35 odpoledne »
To Martin

Jak si asi dovedeš představit, doma nic moc  :-[  Teď už je to dobrý  :) S těma žebrama máš pravdu, bolí to jak čert, snažím se ani nekýchnout a když už musím, tak pak mám pocit, jako když se mi dere Vetřelec mezi žebrama ven  :-\.  Plasty má na opravu lakýrník, když to dobře půjde tak bych mohl už příští víkend něco pojezdit. Trochu se mi to rozleželo a nehodlám se jen tak vzdát, tu motorku prostě musím zvládnout.  Když jsem ji vezl k Petrovi na odstrojení, tak jsem si dal hodinku vyjížďku, abych zjistil, jestli v hlavě nemám nějakej blok a jestli to půjde. Bylo to v pohodě  ;), takže na jaře na ní přijedu a prodávat se nebude.

Měj se Jindra

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Sraz podzim 2009 - informace
« Odpověď #70 kdy: Září 25, 2009, 02:52:07 odpoledne »
S tím prodejem to bylo jasný, že to je zmatená řeč po výletu do pole  ;). Přeji ti ať tě žebra moc nebolí a jsi brzo OK.

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07