Autor Téma: Držáky bočních kufrů  (Přečteno 20083 krát)

maajkee

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Držáky bočních kufrů
« kdy: Červenec 20, 2009, 11:09:49 dopoledne »
Máte nějakej tip kde je sehnat levnějc než jsem je viděl na netu kolem 5 tisíc, to mi přijde strašně moc, kamarád koupil nový i se zadním nosičem na XJ 600 za 1500,- :) Když bych měl koupit držáky za 5 a nějaký nejlevnější 2 boční kufry tak jsem na 10 tisících a to mi přijde fakt moc na takovou motorku.

Díky za jakejkoliv tip.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #1 kdy: Červenec 20, 2009, 04:16:14 odpoledne »
A co normální brašny ty se ti nelíbí ?  ::) Já je měl a v poho. Je otázka velikosti ale jinak nechtěl jsem moc investovat a zbalit se.

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

maajkee

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 15
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #2 kdy: Červenec 20, 2009, 07:37:23 odpoledne »
No, já nesnáším zipy, to je peklo, mám zkušenost z cyklobrašen, když se ti 500km km od domova posere na bašně hlavní zip tak je to docela na hovno. Máš tip na nějaký?

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #3 kdy: Červenec 20, 2009, 09:24:43 odpoledne »
Já měl na KLE tyhle

http://www.obchod-stranky.cz/novelmoto/eshop/1-1-Zavazadla/2-2-Textilni-brasny-sedlove/5/9-Sedl-brasny-Moto-Detail-Plus-2x15l-par

+ kufr a tanvak a poho pro dva a víkend. Je to z Louise a pokud se tam nepojedeš nebo nechceš udělat velkej nákup přes internet tak tady je to lepší jinak já objednal přímo z Louise ale připrav se na 20 E pošta. Při pořádným nákupu se to vyplatí.

M
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #4 kdy: Červenec 21, 2009, 07:56:29 dopoledne »
Tak si najdi nejakeho sikovneho mechanika/zamecnika a prekecej a zaplat ho at ti udela nosice. Pokud to bude na plne komercni bazi, tak te nosice nevyjdou levneji nez ty kupovane. Pokud to bude kamarad, tak levneji. Zalezi jen na tvych schopnostech a znamych. Ja jsem si je take delal s kamaradem (resp. jsem mu pricmrndoval). Kdyz se na tu motorku nekdo podiva, kdo uz nekdy nosice delal, tak uvidi pripojne body.

A pokud to chces mit bez starosti a profesionalne, tak www.bighusky.cz napis tam a zeptej se jestli uz delal nosic na KLE a kolik by to pripadne stalo.

Ale to kdyz si pocital ze by te vysly nosice a kufry na 10000 si pocital dobre ... kdyz to budes mit levny - ja jsem si delal nosice i kufry sam s kamaradem a jsem v nakladech tak na 7000 - a to v tom neni zadna prace nikoho z nas.

petr-ikarus

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 72
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #5 kdy: Červenec 21, 2009, 10:35:20 dopoledne »
Ahoj- ivanversys ma uděláné držáky na kufry s opěrek od kancelářské židle a vůbec to nevypadá štatně. Napiš mu a uvidíš.
Mám foto, ale zatím to neumím dát do fora.

Libor

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 61
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #6 kdy: Červenec 21, 2009, 09:18:26 odpoledne »
Já na toto téma jsem už možná otravný,a už nevím,komu všemu jsem to radil,snad už ne aji tobě,když tak sorry. Jak píšou i jiní, u Louise, nosič na KLE mám od nich za 119 EUR,Artikelnummer 10022687, a taky pošlu foto držáků na motce a aji s mojima kuframa od Huskyho, jak tu taky zaznělo. Já 100% spokojenost.

honzam

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 46
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #7 kdy: Červenec 22, 2009, 01:58:50 odpoledne »
Já měl na KLE tyhle

http://www.obchod-stranky.cz/novelmoto/eshop/1-1-Zavazadla/2-2-Textilni-brasny-sedlove/5/9-Sedl-brasny-Moto-Detail-Plus-2x15l-par

+ kufr a tanvak a poho pro dva a víkend. Je to z Louise a pokud se tam nepojedeš nebo nechceš udělat velkej nákup přes internet tak tady je to lepší jinak já objednal přímo z Louise ale připrav se na 20 E pošta. Při pořádným nákupu se to vyplatí.

M

Ahoj a jak jsi to mel uchycene na KLE? Nemas fotku? Mel jsi to pod sedlem nebo pod kufrem jak je to na obrázku? Díky

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #8 kdy: Červenec 23, 2009, 11:38:47 dopoledne »
Fotku nemám ale přidělal jsem je jednoduše. Tyhle brašny mají tři popruhy na suchý zipy. Dva v horní části a jeden v dolní části. Ty dva jem hodil na sedlo spolujezdce a ten spodní jsem sepnul v prostoru nad kolem. Rezerva tam byla a kolo si nikdy o to nešmějklo ikdyž jsme jeli ve dvou. 
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

mchatym

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 6
    • Zobrazit profil
Re: Držáky bočních kufrů
« Odpověď #9 kdy: Srpen 18, 2009, 04:14:27 odpoledne »
Ohledně nosičů,mám tento na tři kufry   http://www.givi.it/Fitment-kits/Wingrack/Wingrack          .Ale musíte sehnat nějakého dealera u nás,můj už není
« Poslední změna: Srpen 18, 2009, 04:16:06 odpoledne od mchatym »

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1182
    • Zobrazit profil
Cool Product Info
« Odpověď #10 kdy: Listopad 03, 2023, 08:14:31 odpoledne »
Please try Google before asking about New Product Tips dc9ee20

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1182
    • Zobrazit profil
Recommended Medical Issues For Animals Tips
« Odpověď #11 kdy: Listopad 09, 2023, 10:29:57 odpoledne »
In reply to the man talking about pet supplements for pets with nerve damage, pet prostate supplements, pet bone supplements, pet hyaluronic acid supplements, pet supplements for pets with grooming anxiety, pet supplements for pets with shedding problems,  I highly recommend this best pet herbs url or pet supplements for pets with nerve damage, pet kidney supplements, pet supplements for pets with fear of mirrors, pet supplements for pets with skin infections, pet skin and coat care, pet supplements for puppies and kittens, on top of this funny post for petz park site and don't forget pet citrus bioflavonoid supplements, pet cognitive supplements, pet supplements for pets with storm anxiety, pet supplements for pets with joint pain, yeast infections in dogs, pet weight management, not to mention this inquiry for dogs supplements info which is also great. Also, have a look at this see about natural pet supplements details as well as pet supplements for pets with fear of grooming tools, pet supplements for pets with dry skin, australian natural pet products, pet supplements for pets with ringworm, pet bilberry supplements, petbarn, alongside all this the original source about pet wellbeing url and don't forget pet supplements for pets with fear of tv and radio, pet supplements for pets with diabetes, pet supplements for pets with fear of music, pet supplements for pets with fear of muzzles, pet supplements for pets with skin allergies, pet health supplements, not to mention great dog coughing link which is also worth a look. I also recommend this his explanation for natural dog probiotics advice alongside all pet supplements for pets with fear of grooming, pet joint care supplements, natural pet food, pet supplements for pets with worms, natural pet supplements, petz park, not to mention this a knockout post about dog herbalist link and don't forget pet supplements for pets with bad breath, pet anxiety supplements, pet glucosamine-chondroitin supplements, pet supplements for pets with joint inflammation, pet supplements for pets with fear of loss, pet supplements for senior pets, not to mention homepage on dog skin allergy treatment site alongside all pet supplements for pets with urinary tract infections, pet prebiotics australia, natural remedies for dog, pet supplements for pets with allergies, pet supplements australia, pet supplements for pets with fear of muzzles, which is also great. Finally, have a look at this awesome dog coughing advice with pet supplements for pets with hip dysplasia, pet cognitive supplements, pet supplements for breeding dogs and cats, pet papain supplements, pet bromelain supplements, pet immune support,  for good measure. Check more @ Recommended Naples Florida Real Estate Guide ee20e3f

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1182
    • Zobrazit profil
Updated Product Guide
« Odpověď #12 kdy: Listopad 14, 2023, 08:34:46 odpoledne »
Please try Google before asking about Excellent Product Site 0e3f297

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1182
    • Zobrazit profil
Updated Vector Database Guide
« Odpověď #13 kdy: Listopad 15, 2023, 07:14:26 odpoledne »
To the people asking about nlp summarization python, python language generation, deep learning nlp models, meaning nlp, nlp information retrieval, nlp speech to text, nlp basics python, bert in nlp, sentiment analysis using natural language processing, nlp with tensorflow, nlp normalization, pinecone faiss, cs nlp, vector database use cases, spacy in nlp, rust natural language processing, text processing, natural language api, language detection nlp, sentiment analysis in natural language processing, self supervised nlp, chris manning nlp, natural language processing products, normalization techniques in nlp, apple nlp,  I recommend this Open Source Vector Database info for vector similarity search engine, natural language processing techniques, faiss flat index, coursera nlp github, explain natural language processing, context analysis nlp, knowledge graphs nlp, nlp language detection, embedding vector, nlp topic modeling, sqlite vector search, nlp word cloud, natural language processing with deep learning in python, yandex nlp, nlp testing tools, nvidia nlp, types of vectorization in nlp, chatbot with nlp, language processing python, actian vector, nlp vocabulary, grammarly nlp, social nlp, nlp in data science, vectorization techniques in nlp, also. See More Best Semantic Similarity Search Guide 7864_bc

FrankJScott

  • Super
  • *****
  • Příspěvků: 1182
    • Zobrazit profil
Top Rated Product Guide
« Odpověď #14 kdy: Listopad 21, 2023, 09:15:40 odpoledne »
Please try Google before asking about Awesome Product Site 2349310