Autor Téma: KAWA KLE 500  (Přečteno 9365 krát)

JPB

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 1
    • Zobrazit profil
KAWA KLE 500
« kdy: Květen 15, 2009, 09:40:16 odpoledne »
Cau Borci,
mam jednu otázku ohledně spolehlivosi a funkce motoru Kawasaki KLE 500 po 40 tis Km. Je to přeci jen řadový 2 valec. Můžete mi popsat své zkušenosti s tímto strojem.
Dik
JPB

labakov

  • Mlad
  • **
  • Příspěvků: 74
    • Zobrazit profil
Re: KAWA KLE 500
« Odpověď #1 kdy: Květen 17, 2009, 10:00:21 dopoledne »
40tis je zajety motor, dalsich 100tis musi vydrzet bez problemu se spravnou udrzbou (ne...t na vymeny oleju, kolem 60tis vymenit rozvodovy retez) a chovanim k motoru (nehonit studeny motor, nejezdit po zadnim...)

Jen je jeste otazka jestli to je opravdickych 40tis, nebo ceskych 40tis km - pokud ceskych, tak to znamena ze ten motor ma neco mezi 100tis - 500tis km najeto uz ted

Mates

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 4
    • Zobrazit profil
Re: KAWA KLE 500
« Odpověď #2 kdy: Srpen 02, 2009, 06:31:34 odpoledne »
Čau kluci.Jsem takovej nepravidelnej návštěvník.Měl jsem dotaz,kterej je tu vlastně už zotpovězenej.Moje KLE ma na tacho 49tis. Letos v červnu jsem s ní absolvoval cestu do Rumunska a zpět.Podotýkám bez jediného problému.(kromě téměř nepřetržitého deště). A řešil jsem dilema zda změnit stroj za novější.(mám rok 95).Ale protože motor jde stále krásně a proto že KLE je stroj přesně podle mého gusta.Rozhodl jsem se ,,nezradit".Rád bych někdy zajel na váš sraz,ale nevím jestli by se mi to časově podařilo.Samozřejmě na KLE.Zdraví vás Mates.

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: KAWA KLE 500
« Odpověď #3 kdy: Srpen 02, 2009, 07:59:27 odpoledne »
Čau kluci.Jsem takovej nepravidelnej návštěvník.Měl jsem dotaz,kterej je tu vlastně už zotpovězenej.Moje KLE ma na tacho 49tis. Letos v červnu jsem s ní absolvoval cestu do Rumunska a zpět.Podotýkám bez jediného problému.(kromě téměř nepřetržitého deště). A řešil jsem dilema zda změnit stroj za novější.(mám rok 95).Ale protože motor jde stále krásně a proto že KLE je stroj přesně podle mého gusta.Rozhodl jsem se ,,nezradit".Rád bych někdy zajel na váš sraz,ale nevím jestli by se mi to časově podařilo.Samozřejmě na KLE.Zdraví vás Mates.

Mates jak váš ale NÁŠ sraz. Doufám že se tam objevíš  ;) Pokecu bude až až.   Tak v září  ;)
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07