Autor Téma: jízda :-)  (Přečteno 8303 krát)

bidzej

  • Administr
  • Pln
  • *****
  • Příspěvků: 144
    • Zobrazit profil
jízda :-)
« kdy: Srpen 19, 2008, 10:05:50 odpoledne »
Tak jsem se dneska rozhodl, kdyz bylo takove krasne pocasko, ze zkusim, kolik jede versys. Tak jsem na vypadovce z pisku na prahu dal plnej plyn. Je to tam mirne do kopce, ale i tak to dalo 190km/h. No a pak se priritil nejakej prazak se 450k audinou, ze se jako budeme honit  :) No tak on jel v levem pruhu, ja v pravem pro nakladaky a v prostrednim ty normalni ridici  ;D No jelo mu to trosku lip... Cestou dolu jsem uz rychlost nezkusil,bylo tam moc aut, ale urcite by jeste jel ;)

marty

  • Star
  • ****
  • Příspěvků: 287
  • Versys 07
    • Zobrazit profil
Re: jízda :-)
« Odpověď #1 kdy: Srpen 21, 2008, 04:33:55 odpoledne »
No chlape hlavně neriskuj !

Mě zase stalo když jsem jel z Moravy  tak kousek od domova jedu po hlavní přijela tam blondýna z vedlejší  a zastavila tak jsem ubral na 70 a když jsem byl 5 metrů od křižovatky tak se rozjela. Moje štěstí bylo, že najížděla do středu vozovky a zůstal tam tak metr mezi autem a krajnicí a tak jsme projeli. Po tom mi nebylo dvakrát do zpěvu.

Takže hlavně vždy z rozmyslem. M 
dříve KLE500 r.v.98 - teď Versys 650 r.v. 07

Jack

  • Nov
  • *
  • Příspěvků: 43
    • Zobrazit profil
Re: jízda :-)
« Odpověď #2 kdy: Září 29, 2008, 04:10:53 odpoledne »
Versys jede podstatne vic nez 190...  ;D Ty tu motorku moc setris bidzeji! ;) Mne displej jednou ukazal temer neuveritelnych 213, na dalnici po takovy "lepší rovince" s vetrem v zadech kdyz sem olizoval bradou nadrz. Ale bezne tech 200 to da bez nejakyho ultra snazeni, kdyz foukne tak i se zanicenou spolujezdkyni :D
...tímto se chci své milé spolujezdkyni omluvit za těžkou pravou ruku, nemá to se mnou jednoduchý, pokud zrovna nejedu na spotřebu :D... ale vždycky se dá přece pohrozit výměnou za GTR nebo jeste hur ZZR, když je hodně hubatá, takze pohoda ;)
« Poslední změna: Září 29, 2008, 04:15:08 odpoledne od Jack »
...???...
BMW R 1200 S ´08
Moto Guzzi Sport 1200 ´09
Kawasaki Versys 650 ´07